Neohodnoceno

Frownies Náplasti na vrásky na čele+peptidové sérum 150ml

Frownies Náplasti na vrásky na čele+biopeptidové sérum nemastné Larens 150ml

 

144 ks náplastí v krabičce

Náplasti na vrásky Frownies umožňují kontrolovat naši mimiku i během noci. Ideální a minimální doba nalepení je doporučena 3 hodiny a nebo celou noc

Jak náplasti používat:

Tvář si umyjte, očistěte, aplikujte sérum. Ideální sérum, je sérum nemastné. DOPORUČUJEME tento výhodný balíček s biopeptidovým sérem ve spreji Larens 150ml, které lze aplikovat pod náplasti a nebo bez ohledu na to, zda lepíte náplasti. Pod krém například v rámci ranní, či večerní kosmetické rutiny.

 


Frownies – náplast na vrásky v kombinaci se nemastnám sérem, které obsahuje koloidní stříbro, vitamín C a dávku peptidů. Biopeptidové sérum Larens


Frownies jsou  skvelým pomocníkem na kontrolu naší často podvědomé mimiky,díky které se  nám prohlubují mimické vrásky. Náplast
působí veľmi dobře mechanicky,  avšak neobsahuje žádnou účinnou látku, proto doporučujeme 
používat pod náplasť  biopeptidové sérum v spreji Larens, které je nemastné a v kombinaci s náplastí působí skvěle na terén vrásky. 

Použití:

Navlhčenou náplast položíme na vyčistěnou a sérem ošetřenou pleť, dobre přitlačíme, přidržíme cca 10 sekund a necháme působiť min. 3
hodiny (napr. pri práci za PC) alebo celou noc během spánku.

Ráno náplast navlhčíme vodou a jemně sundáme.

Pleť vyčistíme a naneseme sérum a potom krém a nebo pokračujeme ve své kosmetické rutině tak, jak jsme zvyklé. 

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Larens
1 690 Kč

Výhodný set: Frownies Náplasti na vrásky na čele+biopeptidové sérum nemastné Larens 150ml

Vrásky na čele vyhlazují ideálně během noci

Náplasti na vrásky Frownies  přirozeěe zjemňují či úplně odstraňují vrásky na čele

Tyto náplasti pomáhají řešit problém s vráskami v oblasti čela. Zabraňují jeich vzniku aj prohlubování i bez injekcí či iných nešetrných zákroků.

Vrásky na čele se prohlubují zejména kvůli nadměrné mimice.

Pohyb svalů je podvědomý i v noci. Doporučuje sa proto nalepit Frownies na vrásky na čele před spánkem a nechat působiť celou noc. Tehdy zůstanou svaly uvolněné a čelo se nemračí.

Díky používaní náplastí dochází ke změně svalové paměti. 

Pravidelným používaním dosáhnete viditelné výsledky, nejen zjemnění ale i úplné odstránení vrásek.  

Jak to funguje?

Stárnutí, ochabování svalů na tváři a velmi často sa opakující pohyby jako je například mračení či mžourání mají za následek poškození tkáně pokožky – epidermis. Dochází k postupnému vytváření vrásek kolem úst, očí a na čele. Poškození se  prohlubuje a buňky v této oblasti zpomalují produkci elastinu a kolagenu – dvou důležitých proteinů, které udržují pružnost pokožky. Buňky v sousedních oblastech však produkují normální množství proteíiů a  tím způsobují pokles v nejhlubší časti vrásky.

Náplasti Frownies  působí na svalstvo pod vráskami, zajišťují jejich přirozený tvar a uvoľnění. 

Jsou považovány za prirozený korektor vrások.

Jsou vyrobeny  z přírodních materiálů – nepřibarvovaného přírodního papíru a vodou rozpustného lepícího rostlinného  gelu.

Jak náplasti používat:

Tvář si umyjte, očistěte, aplikujte sérum. Ideální sérum, je sérum nemastné. DOPORUČUJEME tento výhodný balíček s biopeptidovým sérem ve spreji Larens 150ml, které lze aplikovat pod náplasti a nebo bez ohledu na to, zda lepíte náplasti. Pod krém například v rámci ranní, či večerní kosmetické rutiny.

 

Nechte dobře vstřebat do pokožky. Náplast postříkejte a zvlhčete vodou a přiložte na vrásky na čele nebo vrásku mezi obočím a dobře přitlačte. Na ostatní část tváře aplikujte hydratační krém. Náplast nechte působit minimálně 3 hodiny, na dosáhnutí lepšího výsledku celou noc. Ráno si náplast navlhčete vodou a jemně odlepte. Pokožka je uvolněná a vyhlazená.

 

Jak se náplasti proti vráskám používají:

 

Náplasti proti vráskám na čele se aplikují přímo na vrásky na čele nebo mezi obočím, které mají často pojmenování - vrásky hněvu. Je třeba vyrovnat vrásku a rukou nalepit navlhčenou náplast po celé délce vrásky. Náplast je třeba nechat působit minimálně 3 hodiny - ideálně během celé noci.

 

 

 

Takto vypadá aplikace náplastí proti vráskám Frownies. Jednotlivé kousky můžete však nalepovat jak je to pro Vás nejvýhodnější.

 

frownies-proti-vraskam-celo-oc-aplikaciai

Detailní návod:

 

Odtrhněte nebo odstřihněte náplast proti vráskám Frownies podél perforace.

Očistěte, opláchněte a osušte si obličej. Pokud používáte hydratační přípravek, nechte ho 10-15 minut působit, aby se mohl vstřebat do pokožky. Teprve potom aplikujte náplast proti vráskám. (Poznámka: Doporučuje se použít hydratační přípravek Frownies pro obličej a krk, který se vstřebává okamžitě po nanesení, čímž se urychlí aplikace samotných náplastí proti vráskám.)

Linie a vrásky jemně promasírujte bříšky prstů, stačí 10 až 15 sekund. Podpoříte tak cirkulaci a pomůžete uvolnit svaly na obličeji.

Lesklou stranu náplasti navlhčete trochou vody. (Poznámka: Nejlepší volbou je Frownies hydratační sprej s růžovou vodou) Dvěma prsty vždy jemně vyhlaďte linie či vrásky, pokožku však příliš nenapínejte. Druhou rukou pak na jemně napnuté místo aplikujte náplast a přidržte ji, dokud nepřilne k pokožce.

Náplasti nechte působit minimálně tři hodiny. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud si aplikujete náplasti na celou noc. Používejte je každou noc, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Následně stačí aplikovat 3 až 4 krát týdně.

K odstranění náplastí je třeba řádně je navlhčit, aby změkly a uvolnily se. Pak je můžete z pokožky jemně odloupnout.

Jak rychle uvidím výsledky:

 

Pokud používáte náplasti na vrásky Frownies poprvé, měli byste je používat denně alespoň na 3-4 hodiny-nejlépe během celé noci. Tímto způsobem je používá většina lidí během prvních 3-4 týdnů v závislosti na hloubce vrásek. Pokud je budete používat dostatečný čas (náplasti proti vráskám je možné používat i během dne při dívání TV, čtení a pod.), můžete očekávat opravdu pozorovatelné výsledky během několika týdnů. Jemné vrásky v počátečním stadiu jsou vyrovnané v průběhu několika nocí. Hluboké vrásky se budou vyhlazovat v průběhu delšího období. Pokud odstraníte nežádoucí vrásky, používání náplastí proti vráskám můžete pozastavit. Pokud se vrásky po čase začnou opět objevovat, prostě stačí začít náplasti používat znovu.

 

Výsledky:

frownies-proti-vraskam-pred-po7Screenshot_20210610_232928_com.android.chrome_edit_520249783325823

frownies-proti-vraskam-pred-po

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: