15 hodnocení

Náplast na vrásky z lékařského silikonu-obličej a krk

Silikonová náplast na vrásky -sada na obličej a krk

 • Revoluční produkt v oblasti péče o pokožku.
 • Využívá nejmodernějších poznatků v oblasti estetiky. 
 • Vyrobeno z lékařského silikonu, zdravotní nezávadnost je navíc deklarována cerifikátem 
 • Zvojnásobí hydrataci v pleti
 • Boostuje kolagen zevnitř
 • Viditelně zjemňuje i hlubší linky a vrásky
 • Je to moderní trendy způsob, jak neinvazivně působit preventivně proti vráskám

Set silikonových náplastí na obličej a krk obsahuje 6 kusů silikonových náplastí (polštářků) omyvatelných a znovupoužitelných

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: AVO IQ SKIN
899 Kč
Kategorie: Náplasti na vrásky
Hmotnost: 0.3 kg

Silikonová "náplast " proti vráskám na obličeji a krku

Je důležité zmínit, že jako klasická náplast nelepí a ani neobsahuje žádná lepidla. Přikládá se k čisté suché pleti, na kterou se přilne 

 

Co obdržíte v SADĚ SILIKONOVÝCH NÁPLASTÍ PRO OBLIČEJ AVO IQ SKIN ?

Set silikonových náplastí na obličej obsahuje 6 kusů omyvatelných a znovupoužitelných dílků ze 100% lékařského silikonu určených k redukci vrásek na čele, okolí úst a očí a krk

Jak silikonové náplasti pro obličej fungují ?

Silikonové náplasti zvyšují  hydrataci pokožky tak, že vytvoří tzv. bariéru mezi únikem vlhkosti z pleti, ale zároveň, díky jejich unikátnímu složení dovolí pokožce dýchat.

Po přiložení polštářku na pokožku rovněž dochází ke stimulaci cirkulace krve a tvorbě kolagenu.


To je způsobeno jemným tlakem, který silikonový polštářek na pokožku vyvíjí a je také jedním z hlavních důvodů, proč je lékařský silikon v gelové podobě využíván i k léčbě jizev a k redukci keloidních a hypertrofických jizev.

Při jejich pravidelném používání dochází k celkovému zlepšení hydratace pokožky, které vede k viditelnému omlazení.

Dokonce i velice hluboké vrásky dokáží AVO IQ SKIN silikonové náplasti zjemnit a vyplnit.

 

Jak silikonové náplasti na vrásky používat? 

 

Postupujte podle následujících kroků, abyste se vyhnuli tomu, že vám silikonové polštářky nebudou držet a aby jste z nich měli ten největší užitek:

navod-k-pouziti-silikonovych-naplasti-avo-iq-skin

 

Kdy je nejvhodnější silikonové náplasti AVO IQ SKIN aplikovat? 

Nejideálnější výsledky uvidíte při aplikaci přes NOC.  Silikonové náplasti na vrásky jsou natolik jemné a  pohodlné, že je téměř necítíte. 

Nikde vás nebudou tlačit a jsou jemné k vaší pokožce. Delší čas působení přes noc zajistí i vyšší dávku hydratace pro vaši pleť a boostuje tvorbu vlastního kolagenu, který se po 25. roce života již tvoří přirozeně méně.  Pokožka je ráno hydratovaná a připravená na výzvy dalšího dne.

Pokud spíte neklidně, nebo na břiše a hrozí, že silikonové náplasti přes noc na vaší tváři nevydrží, pak doporučujeme aplikaci přes den. 

Použití přes DEN využijete, pokud máte home office, nebo přijdete z práce a svou pleť odlíčíte a ošetříte, jak píšeme v příspěvku JAK SILIKONOVÉ NÁPLASTI POUŽÍVAT.

Ideální je nechat silikonové polštářky na pleť působit alespoň dvě hodiny .Pravidelným používáním silikonových náplastí AVO IQ SKIN prodlužujete i výsledný efekt. Vrásky se budou vypínat rychleji a pleť zůstane déle hladká, hydratovaná a rozzářená.

Jak správně silikonové náplasti AVO IQ SKIN aplikovat? 

 1. Otevřete balení silikonových náplastí a vyjměte je z obalu;
 2. Silikonový polštářek jemně odlepte z průhledné fólie a umístěte jej na oblast, kde chcete redukovat vrásky;
 3. Prsty jemně přitlačte na oblast polštářku tak, aby se silně přilnul k pokožce;
 4. Ujistěte se, že pod polštářky nejsou žádné vzduchové bublinky a nechte působit přes noc během spánku, anebo alespoň 2 hodiny přes den.

 

 

 Často kladené otázky:

Použití lékařskeho silikonu v moderních dějinách plastické chirurgie sahá již do roku 1962, kdy Thomas Cronin vyvinul první silikonové implantáty. Od té doby se silikon používá k vylepšení mnoha částí lidského těla, protože kvalitní medicínský silikon je díky moderním technologiím a vědeckým poznatkům výzkumných týmů velmi bezpečný a pro lidské tělo neškodný. 

Silikonové náplastii AVO IQ SKIN patří do kategorie medicínského silikonu, který prošel těmi nejnáročnějšími testy kvality.

Silikonové náplasti AVO IQ SKIN jsou netransdermální, tedy žádné z jejich látek nepronikají do těla.

Jsou hypoalergenní a velice pohodlné na nošení. Dermatologové se nyní shodují, že lékařský silikon je velmi účinný v péči o zmírnění známek stárnutí a celkově dokáže výrazně zlepšit hydrataci pokožky.

 • Proč se tomu říká "náplast" , když to nelepí

Podstatou tohoto výrobku je těsné přilnutí k pokožce a následně vyvíjený jemný tlak pokožku stimuluje k produkci kolagenu, prokrvuje a dochází uvnitř k cirkulaci hydratace. Působí tedy díky přilnutí jako " náplast"

Silikonové polštářky AVO IQ SKIN dokáží zlepšit hydrataci pokožky tím, že vytvoří takzvanou bariéru mezi únikem vlhkosti z pokožky, ale zároveň díky svému jedinečnému složení umožní pokožce dýchat.

Aplikace silikonových polštářků na pokožku dokáže zároveň stimulovat krevní oběh a produkci kolagenu.

To je dáno jemným tlakem, který silikonové polštářky na pokožku vyvíjejí, a také jeden z hlavních důvodů, proč se lékařský silikon v gelové formě používá i k ošetření jizev a k redukci keloidních a hypertrofických jizev. Silikon je také možné nalézt ve zvlhčovacích krémech, které jsou určeny pro extrémně suchou pokožku. Díky jeho schopnosti „uzamknout“ vlhkost v pokožce, které však zároveň umožní dýchat, jí poskytne velmi příjemné prostředí pro samoregeneraci.

ANO, ALE POUZE POKUD se vám pleťová péče 100% vstřebá do pokožky a ta zůstane SUCHÁ, aby k ní silikonový polštářek mohl přilnout a z pokožky nesklouznul. Pokud vám polštářek z pleti sklouzne, je to z důvodu nedostatečného vstřebání pleťové kosmetiky do Vaší pleti a příště ji raději nepoužijte. Polštářky sami o sobě dodávají vaší pleti dostatek hydratace, dvojnásobně, takže krém není potřeba. Ten použijte po sejmutí polštářku.⠀ 

Při správné manipulaci a údržbě vydrží AVO IQ SKIN silikonové polštářky až 2 měsíce denního používání. Je však zapotřebí je po každém použití dobře omýt vlažnou vodou a přilnavou část polštářku jemně promnout prsty pod tekoucí vodou. Nečistoty na polštářku ucítíte a prsty je tak budete schopni jemně smýt.⠀⠀⠀⠀⠀

 

Jak o silikonové náplasti správně pečovat?

Silikonové náplasti, díky jejich silné adhezivní schopnosti, přilnou k vaší pokožce a při jejich sundávání je nutné být jemný k vaší pleti. Opatrnou manipulací se silikonovými náplastmi prodloužíte jejich životnost, která může dosáhnout i dvou měsíců.

Po sejmutí silikonových náplastí AVO IQ SKIN z pleti je jemně očistěte pod vlažnou tekoucí vodou. Nepoužívejte žádné mýdlo a ani jiné čistící prostředky. Prsty jemně promněte přilnavou část tak, abyste z ní odstranili veškeré nečistoty.

Omyté náplasti nechte samovolně oschnout a poté je přilepte zpět na přiloženou průhlednou fólii.
Silikonové náplasti AVO IQ SKIN nevystavujte teplotám vyšším 25 stupňů celsia nebo přímému slunci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: