Neohodnoceno

3D Face Roller

3D face roller

 

Váleček pro masáž a konturování obličeje Obsahuje dvě hlavice otočné v úhlu 360 stupňů. Ergonomický tvar pro příjemné držení v ruce.

Dostupné ve 3 variantách - stříbrná, zlatá a růžové zlato. Produkty se liší jen barevným provedením, nikoliv funkcí. Trváte-li na konkrétní barvě, uveďte do poznámky. Jinak zasíláme barvu dle skladové dostupnosti. 

 

Skladem
Kód: 239259
450 Kč –28 % 325 Kč
Kategorie: Přístroje
3d face roller rose golů
450 Kč –28 %

3D face roller

Používejte třikrát denně tři minuty , nebo méně, podle potřeby. Jedno místo masírujte přiměřeně tak, aby jste necítili bolest

Rovnoměrně masírujte části obličeje, ideální využití je pro konturování dolní čelisti, definování lícní oblasti, nadočnicového oblouku. Využít jej také můžete k masáži čela, tzv. mračivky, krku po stranách, trapézových svalů, ramen, atd,

Ideální použití je po pečlivém vyčištění pleti . Můžete zamasírovávat sérum, krém, pečující olej.

Upozornění: před použitím sundejte doplňky, jako je náhrdelník, náušnice, aby se vám do face rolleru nezachytily. Pozor na vlasy, raději je zpevněte do culíku, aby se zabránilo zapletení vlasů. Použijte čelenku i pro krátké  vlasy.  Věnujte pozornost vlasům kolem uší, abyste se vyhnuli zapletení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: