Neohodnoceno

Beauty Focus Collagen Plus-Kolagen Nuskin Kolagen na pleť

Beauty Focus Collagen +

 Kolagen na pleť

Revoluční kolagen určený  pro krásu. 

Jde o nápoj, který si sami připravíte a který vám pomůže k viditelným anti-ageing benefitům a nádhernému vzhledu pleti. 

Beauty Focus Collagen+

Beauty Focus Collagen+ je inovativní kolagenový doplněk stravy na podporu krásy s odborně vybranými složkami, aby mohl poskytovat osvědčené anti-ageing benefity.

1 balení obsahuje 30 sáčků s obsahem 3,2 gr., které budete užívat 1x denně, tedy na 30 dní

Každý sáček naší klinicky ověřené směsi obsahuje:

 

  • Kolagenový hydrolyzát: Collagen od Nu Skin podléhá zvláštní kontrole našeho dodavatele během hydrolýzy, kdy se získává náležitý profil kolagenního peptidu neboli peptidový „otisk“, který je optimalizován pro krásu, jak je to doloženo v klinických studiích s lidskými uživateli Klinická studie dokazuje zlepšení vizuálního vzhledu pleti .
  • Koncentrát pšeničného oleje:  Koncentrát pšeničného oleje je prémiový rostlinný zdroj ceramidů, což je druh lipidů známý jako přírodní těsnicí látka pleti, díky čemuž hraje v pleti zásadní úlohu.
  • Lutein - Lutein se získává z květů měsíčku s oranžovými okvětními lístky – v barvě slunečních paprsků – což odráží barva přípravku Beauty Focus Collagen+. Lutein je velmi silný antioxidant.
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Nuskin
2 072 Kč –25 % 1 549 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg
Kolagen:
Kolagen na pleť:
kolagen na vlasy:
nejlepší kolagen na trhu:
beauty focus collagen plus carton box 1 600x600 bc87582
Akce
2 072 Kč –25 %

Beauty Focus Collagen + Kolagen na pleť, pro zlepšení její kvality a jasu

Beauty Focus Collagen+ je inovativní doplněk stravy pro krásu obsahující jedinečnou směs kolagenního hydrolyzátu, ceramidů a antioxidantu  luteinu.

Dohromady je u těchto složek klinicky prokázáno, že poskytují řadu anti-ageing benefitů.

Nejvíce cílí tento kolagen na krásu pleti, podporuje její zářivost a zjemňuje vrásky především, jak bylo prokázáno v klinické studii, v oblasti očí. 

Dalším benefitem je zlepšení kvality vlasů a nehtů.

Způsob užívání:

1 sáček denně rozpustíte v cca 0,3 l vody, rozmícháte a vypijete.

Collagen+ je díky tomu , že je balený v sáčcích možné brát s sebou na cesty a vždy mít tento nápoj pro krásu po ruce. 

Vlastnosti: 

 
  • Znatelné zlepšení elasticity pleti. (1)
  • Zmenšení viditelných známek stárnutí působí mladistvý vzhled pleti.
  • Je klinicky prokázáno, že Beauty Focus Collagen+ přispívá k rozjasnění pleti a posiluje přínosy systému LumiSpa Skincare, pokud jde strukturu pleti. (2)
  •  Pozitivní vliv na rozzářenost pleti. (2)
  • Snížení objemu vrásek v okolí očí. (3)
 

 

(1) Proksch E, Segger D, Degwert J, Schunck M, Zague V, Oesser S. (2014). Skin Pharmacol Physiol. Klinická studie u 69 žen ve věku 35–55 let po dobu 8 týdnů s placebem nebo s 2,5 g nebo 5 g hydrolyzátu kolagenu.

 

(2) Hester N, Wood S, Gray R, Kern D, O’Donnell R, Draelos Z, (2021). JOJ Dermatology & Cosmetics. Směs výživových doplňků kolagenových peptidů, luteinu a výtažku pšeničných lipidů zlepšuje vlastnosti pleti. Randomizovaná, placebem kontrolovaná studie u 60 mužů a žen ve věku 40–60 let s cílem zjistit vliv 120denní doplňování stravy unikátním doplňkem obsahujícím kolagenové peptidy, lutein a výtažek pšeničných lipidů na vzhled a vlastnosti pleti. Doplněk stravy n = 40, placebo n = 20. Dalším cílem studie bylo zjistit, zda používání zařízení na čištění obličeje spolu s tímto doplňkem stravy přináší další výhody pro vzhled pleti.

 

(3) Proksch E, Schunck M, Zague V, Segger D, Degwert J, Oesser S. (2014). Skin Pharmacol Physiol. Klinická studie u 114 žen ve věku 45–65 let po dobu 8 týdnů, které užívaly 2,5 g kolagenového peptidu nebo placeba; n = 57 pro každou skupinu.

 

Výhody kolagenových peptidů:

Produkce kolagenu po 25 roce života klesá a proto řešením je jeho užívání v produktech, ve kterých je  kolagen speciálním způsobem zpracovaný, aby byl co nejvíce vstřebatelný

- jsou snadno stravitelné ( kolagen sám o sobě je hůře vstřebatelný, proto je potřeba provést speciální úpravy, aby tělo získalo maximum kolagenu a vstřebalo jej)

 

Upozornění: Nepřekračujte denní povolenou dávku, což je jeden sáček/ 1 den  Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy.  Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: