Neohodnoceno

Frownies Náplasti na vrásky na čele

Frownies Náplasti na vrásky na čele

 

144 ks náplastí v krabičce

Náplasti na vrásky Frownies umožňují kontrolovat naši mimiku i během noci. Ideální a minimální doba nalepení je doporučena 3 hodiny a nebo celou noc

Vyprodáno
789 Kč 5 Kč / 1 ks
Kategorie: Náplasti na vrásky
Hmotnost: 0.04 kg

Frownies Náplasti na vrásky na čele

 

Vrásky na čele vyhlazují ideálně během noci

Náplasti na vrásky Frownies  přirozeěe zjemňují či úplně odstraňují vrásky na čele

Tyto náplasti pomáhají řešit problém s vráskami v oblasti čela. Zabraňují jeich vzniku aj prohlubování i bez injekcí či iných nešetrných zákroků.

Vrásky na čele se prohlubují zejména kvůli nadměrné mimice.

Pohyb svalů je podvědomý i v noci. Doporučuje sa proto nalepit Frownies na vrásky na čele před spánkem a nechat působiť celou noc. Tehdy zůstanou svaly uvolněné a čelo se nemračí.

Díky používaní náplastí dochází ke změně svalové paměti. 

Pravidelným používaním dosáhnete viditelné výsledky, nejen zjemnění ale i úplné odstránení vrásek.  

Jak to funguje?

Stárnutí, ochabování svalů na tváři a velmi často sa opakující pohyby jako je například mračení či mžourání mají za následek poškození tkáně pokožky – epidermis. Dochází k postupnému vytváření vrásek kolem úst, očí a na čele. Poškození se  prohlubuje a buňky v této oblasti zpomalují produkci elastinu a kolagenu – dvou důležitých proteinů, které udržují pružnost pokožky. Buňky v sousedních oblastech však produkují normální množství proteíiů a  tím způsobují pokles v nejhlubší časti vrásky.

Náplasti Frownies  působí na svalstvo pod vráskami, zajišťují jejich přirozený tvar a uvoľnění. 

Jsou považovány za prirozený korektor vrások.

Jsou vyrobeny  z přírodních materiálů – nepřibarvovaného přírodního papíru a vodou rozpustného lepícího rostlinného  gelu.

Jak náplasti používat:

Tvář si umyjte, očistěte, aplikujte sérum. Nechte dobře vstřebat do pokožky. Náplast postříkejte a zvlhčete vodou a přiložte na vrásky na čele nebo vrásku mezi obočím a dobře přitlačte. Na ostatní část tváře aplikujte hydratační krém. Náplast nechte působit minimálně 3 hodiny, na dosáhnutí lepšího výsledku celou noc. Ráno si náplast navlhčete vodou a jemně odlepte. Pokožka je uvolněná a vyhlazená.

 

Jak se náplasti proti vráskám používají:

 

Náplasti proti vráskám na čele se aplikují přímo na vrásky na čele nebo mezi obočím, které mají často pojmenování - vrásky hněvu. Je třeba vyrovnat vrásku a rukou nalepit navlhčenou náplast po celé délce vrásky. Náplast je třeba nechat působit minimálně 3 hodiny - ideálně během celé noci.

 

 

 

Takto vypadá aplikace náplastí proti vráskám Frownies. Jednotlivé kousky můžete však nalepovat jak je to pro Vás nejvýhodnější.

 

frownies-proti-vraskam-celo-oc-aplikaciai

Detailní návod:

 

Odtrhněte nebo odstřihněte náplast proti vráskám Frownies podél perforace.

Očistěte, opláchněte a osušte si obličej. Pokud používáte hydratační přípravek, nechte ho 10-15 minut působit, aby se mohl vstřebat do pokožky. Teprve potom aplikujte náplast proti vráskám. (Poznámka: Doporučuje se použít hydratační přípravek Frownies pro obličej a krk, který se vstřebává okamžitě po nanesení, čímž se urychlí aplikace samotných náplastí proti vráskám.)

Linie a vrásky jemně promasírujte bříšky prstů, stačí 10 až 15 sekund. Podpoříte tak cirkulaci a pomůžete uvolnit svaly na obličeji.

Lesklou stranu náplasti navlhčete trochou vody. (Poznámka: Nejlepší volbou je Frownies hydratační sprej s růžovou vodou) Dvěma prsty vždy jemně vyhlaďte linie či vrásky, pokožku však příliš nenapínejte. Druhou rukou pak na jemně napnuté místo aplikujte náplast a přidržte ji, dokud nepřilne k pokožce.

Náplasti nechte působit minimálně tři hodiny. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud si aplikujete náplasti na celou noc. Používejte je každou noc, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Následně stačí aplikovat 3 až 4 krát týdně.

K odstranění náplastí je třeba řádně je navlhčit, aby změkly a uvolnily se. Pak je můžete z pokožky jemně odloupnout.

Jak rychle uvidím výsledky:

 

Pokud používáte náplasti na vrásky Frownies poprvé, měli byste je používat denně alespoň na 3-4 hodiny-nejlépe během celé noci. Tímto způsobem je používá většina lidí během prvních 3-4 týdnů v závislosti na hloubce vrásek. Pokud je budete používat dostatečný čas (náplasti proti vráskám je možné používat i během dne při dívání TV, čtení a pod.), můžete očekávat opravdu pozorovatelné výsledky během několika týdnů. Jemné vrásky v počátečním stadiu jsou vyrovnané v průběhu několika nocí. Hluboké vrásky se budou vyhlazovat v průběhu delšího období. Pokud odstraníte nežádoucí vrásky, používání náplastí proti vráskám můžete pozastavit. Pokud se vrásky po čase začnou opět objevovat, prostě stačí začít náplasti používat znovu.

 

Výsledky:

frownies-proti-vraskam-pred-po7Screenshot_20210610_232928_com.android.chrome_edit_520249783325823

frownies-proti-vraskam-pred-po

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: