236 hodnocení

Galvanická žehlička Nuskin+gely ZDARMA

AgeLoc Galvanic Spa-Galvanická "žehlička" Nuskin+dárek

 

 

Jako dárek od nás dostáváte 1x gely Facial Gels ageLoc.

Galvanic Spa je antiaging přístroj pro domácí použití. Funguje na principu galvanického proudu, kdy jedna fáze je čistící s použitím čistího speciálního gelu  a druhá fázepěstící s použitím speciálního vodivého gelu obsahující patentovanou AgeLoc molekulu, kyselinu hyaluronovou a další důležité látky sloužící k omlazení a vitalitě pleti. Využít můžeme také fázi 3, při které používáme protivráskový True Face Line Corrector s peptidy, který také lze zažehlovat do pleti. Fázi 5 používáme s nástavcem pro vlasy a do vlasové pokožky můžeme zapracovávat sérum na vlasy Nutriol® Intensive Scalp & Hair Serum. Všechny gely, séra a produkty vhodné k zapracování se prodávají samostatně. Nejsou tedy součástí tohoto produktu. 

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Nuskin
11 047 Kč –15 % 9 300 Kč
Kategorie: Přístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.8 kg
galvanicka zehlicka nuskin gely
Akce
11 047 Kč –15 %

Galvanická "žehlička" Nuskin+ZDARMA gely k zažehlování

 

Moderní přístroj proti stárnutí. Antiagingový galvanický přístroj je inovativním patentovaným produktem pro domácí používání a je současně hygienickou pomůckou s níž můžete vzhled své pleti výrazně zlepšit. 

S jeho pomocí můžeme docílit zjemnění vrásek a linií. Použití tohoto přístroje spolu s gely Facial Gels with ageLOCTru Face Line Corrector, Galvanic Spa cílí přímo u zdroje na viditelné známky stárnutí pleti. Jemné linky a vrásky se zdají menší, pleť je posílena a vypadá nádherně mladě.

Tajemství této mladě vypadající pleti tkví v inovativní vědě Nu Skin. Váš přístroj využívá samočinný galvanický proud, s kterým se často setkáváme v profesionálních lázních, pomáhající dopravit do pleti složky proti stárnutí. S přídavnými nástavci a doplňkovými produkty navrženými pro obličej, tělo a vlasovou pokožku vám tento víceúčelový kosmetický přístroj pro domácí používání umožní zažít pocit jako v lázních z pohodlí svého domova.

 

Systém Galvanic Spa, který nabízí křišťálově čistý, uživatelsky přívětivý LED displej a optimální ergonomický tvar, je moderní, intuitivní a snadno se používá. Tajemství rozzářené, mladě vypadající pleti spočívá na špičkách vašich prstů – a jeho odhalení nebylo nikdy snazší.

 

*Společnost Nu Skin získala uznání jako světová jednička mezi značkami s domácími kosmetickými přístrojovými systémy za rok 2017 a 2018.

Zdroj: Euromonitor International Ltd; hodnoty vyjádřené v maloobchodních prodejních cenách (Retail Value RSP); všechny kanály; 2017 a 2018. Zahrnuje pomůcky domácí péče o pleť spárované výhradně s pleťovými přípravky stejné značky. Podle metodologie výzkumu věrnosti zákazníků společnosti Euromonitor, leden/únor 2019. 

 

 

Klíčové vlastnosti

  • Osvětlený displej – zářivě jasný LED displej je moderní, lehce čitelný a intuitivní.
  • Intuitivní použití – už žádné domýšlení se. Časování a polarita jsou automaticky předprogramovány, aby se přizpůsobily vámi zvolené péči.
  • Optimálně ergonomický tvar* – tvar nástavce je navržen tak, aby lépe kopíroval kontury obličeje, vlasové pokožky či těla, čímž přístroj neustále udržuje v kontaktu s pokožkou.
  • Automatické přizpůsobení se pleti – dodává odpovídající množství proudu pro efektivní aplikaci.
  • Zvuková znamení – přístroj každých 10 sekund zapípá, má nové upozornění na „konec programu” a „nízké nabití baterie”.

 

* 91 % uživatelů v průzkumu věnovanému domácímu používání spotřebiteli ohodnotilo ergonomický tvar Galvanic Spa jako „dobrý” až „výborný”. (14denní průzkum domácího používání přístroje vyhodnoceného 27 účastníky, provedený v září 2009).

 

Co obsahuje balení AgeLOC Galvanic Spa, tedy tzv. Galvanická žehlička

1 přístroj ageLOC Galvanic Spa
1 nástavec na obličej ageLOC
1 nástavec na těžko dostupná místa
1 nástavec na tělo
1 nástavec na vlasovou pokožku
1 uživatelská příručka
2 AAA baterie

 

Proč si ho zamilujete

Používejte ageLOC Galvanic Spa a doplňkové kosmetické produkty pro anti-ageingové přínosy, to vše z pohodlí svého domova.

Víceúčelový přístroj pro obličej, tělo a vlasovou pokožku se čtyřmi vyměnitelnými nástavci:

ageLOC Face Conductor (nástavec na obličej) – velký nerovný a rýhovaný povrch udržuje produkt v kontaktu s pletí a pomáhá dodat ageLOC složky obsažené v našich Galvanic Spa Facial Gels do pleti.

Focus Area Conductor (nástavec na specifické části) – plochá, hladká, oválná hlavice se soustřeďuje na povrchovou kontaktní plochu, umožňuje lepší kontakt s pletí, pomáhá dodat klíčové složky z přípravku Tru Face Line Corrector do konkrétních částí.

Body Conductor (nástavec na tělo) – tvořený třemi oblými vyvýšeninami pro optimalizaci aplikace přípravku; tento nástavec je při používání s přípravkem ageLOC Body Shaping Gel snadno ovladatelný.

Scalp Conductor (nástavec na vlasovou pokožku) – nástavec ve tvaru hřebenu snadno klouže ve vlasech a zároveň se stará o nezbytný kontakt mezi klíčovými složkami Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum a vlasovou pokožkou.

 

ageloc-galvanic-spa-editorial-whats-in-the-box-transparent

 

Jak používat Galvanic AgeLoc Spa?

Používejte ageLOC Galvanic Spa v kombinaci s Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC, Tru Face Line Corrector, ageLOC Body Shaping GelNutriol Intensive Scalp & Hair Serum. Tyto produkty obsahují speciální vodivou složku, kterou lze zapracovávat do pokožky právě naším přístrojem. Produkty bez této speciální vodivé složky nelze zapracovávat, resp. by to potom fungovalo, jako by jste produkt bez této speciální vodivé složky pouze klasicky použili.

Na kompletní pokyny, jak přístroj používat, se prosím podívejte do své uživatelské příručky.  Nebo se obraťte na nás, velmi rádi vám poradíme, jak přístroj používat. 

Kompatibilní produkty s Galvanic Spa:

Kosmetické produkty kompatibilní s ageLOC Galvanic Spa jsou určitým způsobem nabité, aby s přístrojem fungovaly.

Toto jsou jediné produkty, které v kombinaci s přístrojem fungují: 

Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC, Tru Face Line Corrector, ageLOC Body Shaping Gel, Nutriol® Intensive Scalp & Hair Serum.

Tyto produkty se prodávají samostatně.

 

 ageloc-galvanic-spa-editorial-routine-transparent-cs

 

Jak AGELOC GALVANIC SPA funguje?

ageLOC Galvanic Spa využívá důležitou vlastnost elektrických nábojů: souhlasné náboje se odpuzují a opačné se přitahují.

Pokud je klíčová složka nabita záporně, záporný cyklus zařízení ageLOC Galvanic Spa bude tuto složku odpuzovat. Totéž nastane, jestliže je složka nabita kladně a cyklus je kladný.

Příklad pro ageLOC Galvanic Spa Facial Gels:
nuskin ageloc boost serum vyplnujici smes
Pre-TreatGel a Galvanic Spa (s programem nastaveným na 1) jsou oba nabity záporně, a tak se navzájem odpuzují, čímž vpravují gel do epidermis.
nuskin ageloc boost serum vyplnujici smes
Ve 2. fázi jsou Treatment Gel i přístroj (s programem nastaveným na 2 ) oba nabity kladně, to znamená, že se navzájem odpuzují, čímž vpravují Treatment Gel do svrchní části pleti. Mezitím kladný náboj zařízení přitahuje záporné náboje Pre-Treat Gel, který zůstává v pleti (společně s nečistotami, které váže).

 


 Návod k použití Galvanic Spa Nuskin

 

 

 

Další podrobnosti ohledně galvanicu, jak funguje, se kterými produkty atd., získáte ZDE NA TOMTO ODKAZU

 

 

Jak pracuje Galvanic Nuskin s gely

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: