13 hodnocení

AgeLoc Boost se 3 séry

AgeLoc Boost se třemi aktivačními séry

 

 

Přístroj pro omlazení, rozjasnění, zpevnění a šťavnatost pleti ve 2 minutách

séra vydrží 3 měsíce celkem (1 sérum = 1 měsíc)

S ageLOC Boost a jeho Activating Serum to zvládnete. Tento systém společně probouzí ve vaší pokožce to nejlepší, takže ta je viditelně jasnější, plnější a pružnější1, osvětlí vaši pleť mladistvou září a rovnoměrným tónem – to vše za pouhé dvě minuty jednou denně!

 

Můžeme doručit do:
7.5.2024
Možnosti doručení
do 14 dnů
Značka: Nuskin
13 500 Kč –37 % 8 500 Kč
Kategorie: Přístroje
Hmotnost: 0.8 kg

AgeLoc Boost se třemi aktivačními séry

 

Systém ageLOC Boost


Dokonalý systém pro rozjasnění pleti


Velikost ageLOC Boost Activating Serum: 40 ml


SEZNAMTE SE S TECHNOLOGIÍ AGELOC BOOST


Když vaše pleť vypadá úžasně, cítíte se také tak a nevýrazný a unavený vzhled není nic pro vás – vy nádherně záříte! Ale kdo má na to čas, viďte?

S ageLOC Boost a jeho Activating Serum to zvládnete. Tento systém společně probouzí ve vaší pokožce to nejlepší, takže ta je viditelně jasnější, plnější a pružnější1, osvětlí vaši pleť mladistvou září a rovnoměrným tónem – to vše za pouhé dvě minuty jednou denně!


Výsledky získané z nezávislého odborného hodnocení na základě 12týdenní in vivo, jednoduše zaslepené studie založené na používání spotřebiteli, provedené u 32 žen ve věku 25 až 40 let, které používaly systém ageLOC Boost jednou denně po 12 týdnů.


PROČ SI HO ZAMILUJETE


• Posiluje přirozenou krásu vaší pleti, aby byla jasnější, plnější a pružnější1.
• Pomáhá zmírnit známky předčasného stárnutí a prodlužuje mladistvý vzhled pokožky.
• Rozjasňující směs (výtažek z mořského narcisu (výtažek z Pancratium maritimum pěstované pomocí CEA), tetrahexyldecyl askorbát a niacinamid) má rozjasňující účinky, díky kterým je pleť živá a svěží.
• Výtažek z plodů kaviárového citrusu (výtažek z plodů Microcitrus australasica) podporuje exfoliaci a buněčnou obnovu pokožky, aby byla pleť viditelně hladší, zářivější, jasnější a mladistvější.
• Vyplňující směs (výtažek z plodů jabloně (výtažek z plodů Pyrus malus), výtažek z plodů čočky (výtažek z plodů Lens esculenta), výtažek z plodů vodního melounu (výtažek z plodů Citrullus lanatus) a dvě formy kyseliny hyaluronové (hyaluronát sodný a acelylovaný hyaluronát sodný)) hydratuje a zjemňuje pleť a tak jí dává plný vzhled.
• Směs ageLOC® se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý a živý vzhled.


Ať je vaše pleť zářivější. Tento systém kombinuje technologii proměnného pulzního mikroproudu našeho zařízení ageLOC Boost s účinnými složkami Activating Serum, aby viditelně rozjasnil a probudil vaši pleť. Je prostě geniální!

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI


• Obsahuje technologii proměnného pulzního mikroproudu, která čeká na schválení patentu.
• Poskytuje trvalé výhody po celý den2.
• Nabízí v domácím prostředí výsledky jako z lázní.
• Super snadné a rychlé použití (jen dvě minuty denně).
Výsledky získané z nezávislého odborného hodnocení na základě 6týdenní in vivo studie založené na používání spotřebiteli a provedené u 20 žen ve věku od 25 do 40 let, které používaly ageLOC Boost Activating Serum společně se zařízením ageLOC Boost 1x denně po 6 týdnů.


CO JE TECHNOLOGIE PROMĚNNÉHO PULZNÍHO MIKROPROUDU?


ageLOC Boost vysílá k pokožce osmkrát za sekundu přerušované proměnlivé impulzy. Impulzy jsou nábojově vyrovnané, takže se každé 2,4 sekundy přepnou z pozitivního na negativní. Proč? Když se tento mikroproud používá s Activating Serum, optimalizuje a aktivuje pokožku a pleť je pak mladistvější.
AGELOC BOOST ACTIVATING SERUM
Sérum ageLOC Boost Activating Serum, které bylo navrženo pro používání s popsaným zařízením, vám pomůže dosáhnout svěží, mladistvé pleti. Obsahuje složky, které pleť rozjasňují, hydratační vyplňující směs, výtažek z plodů kaviárového citrusu podporující jemnou exfoliaci a naši vlastní směs ageLOC, která ovlivňuje časné viditelné známky stárnutí pleti u zdroje. Jaký je výsledek? Viditelně pružnější, zdravě jasná pleť.


VĚDĚLI JSTE, ŽE?“


Jaký je rozdíl mezi ageLOC Boost a ageLOC Galvanic Spa
Oba systémy může používat kdokoli (starší 16 let), ale existují mezi nimi dva zásadní rozdíly, počínaje nabízenými výhodami. Zařízení AgeLOC Galvanic Spa přináší pleti skvělé anti-agingové účinky díky kosmetickým přípravkům, které jsou pro něj navržené, jako jsou gely ageLOC Galvanic Spa Facial Gels. Systém ageLOC Boost je ideálním doplňkem pravidelné péče o pleť pro každého, kdo si chce zachovat přirozenou krásu nebo dodat své pleti zvláštní jas, pružnost a plnost. Jeho Activating Serum přináší pleti rozjasňující účinky a zaměřuje se na předčasné viditelné známky stárnutí pleti, aby pomohlo posílit její přirozenou krásu.
Druhým zásadním rozdílem je v tom, jak fungují. Zařízení ageLOC Galvanic Spa využívá stejnosměrné proudy, které podporují dodávání ingrediencí do pokožky, zatímco ageLOC Boost využívá k optimalizaci a aktivaci pleti proměnné pulzní mikroproudy, které pleti pomáhají k mladistvějšímu vzhledu.
Zemědělství v řízeném prostředí
ageLOC Boost Activating Serum obsahuje výtažek z mořského narcisu (výtažek z Pancratium maritimum) získávaného v rámci zemědělství v řízeném prostředí (CEA). Složky CEA jsou pěstovány v uzavřeném prostředí, které zajišťuje sledovatelnost a udržitelnost od semínka až po konečné řešení. Groviv je inovativní iniciativa společnosti Nu Skin zaměřená na pěstování a získávání surovin tímto způsobem. Pokud na produktu Nu Skin uvidíte logo Groviv®, znamená to, že produkt obsahuje alespoň jednu složku pěstovanou v rámci CEA.


POUŽITÍ / APLIKACE


Tuto proceduru provádějte jednou denně.
Příprava: Použijte po použití vašeho oblíbeného čisticího přípravku a tonika Nu Skin.
1. krok: Zapněte zařízení tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru.2. krok: Na vodivý povrch zařízení naneste obsah tří pumpiček ageLOC Boost Activating Serum. Rovnoměrně sérum rozetřete po polovině obličeje.
3. krok: Začněte aplikaci tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru. Přejíždějte vodivým povrchem po obličeji klouzavým pohybem nahoru a ven.
4. krok: Opakujte KROK 2 a KROK 3 na druhé straně obličeje.
5. krok: Zařízení se automaticky vypne. Vmasírujte zbývající Activating Serum do pokožky a pak pokračujte svou obvyklou denní péčí o pleť.


KLINICKÉ STUDIE


Společnost Nu Skin zadala nezávislou klinickou studii, která měla zhodnotit používání systému ageLOC Boost (zařízení a ageLOC Boost Activating Serum). Studie se zúčastnilo 32 žen ve věku od 25 do 40 let, které systém používaly jednou denně po 12 týdnů. Na konci studie sledoval klinický klasifikátor několik vlastností pokožky. Ukázalo se, že pleť účastnic má o 90 % větší pružnost, o 103 % větší plnost, o 104 % větší pevnost a vypadá o 75 % jasnější než na začátku. Poddajnost a vyhlazení pleti se také zlepšily o 64 % respektive o 66 %!
Když byly účastnice dotázány na vlastní názor, 91 % jich souhlasilo s tím, že tento systém je pro jejich každodenní péči o krásnou pleť vítanou podporou. Také si všimly, že se jim o 54 % zlepšila rovnoměrnost tónu pleti, a měly pocit, že jejich pleť je o 66 % hydratovanější!

 

Po 12 týdnech klinický srovnávač zjistil, že pleť zúčastněných osob vykázala:

O 90 % vyšší
pružnost

O 103 % vyšší
plnost

O 104 % vyšší
pevnost

75 % osob se zdála
jasnější

 

 

Když jsme se zeptali na názor osob, které ho používaly, měly pocit, že jednotnější tón pleti se u nich zvýšil o 54 %. A tak není divu, že neuvěřitelných 91 % z těchto osob uvedlo, že ageLOC Boost bude více než vítaný v jejich každodenní péči o pleť.

 

 


DOPLŇKOVÉ PRODUKTY


Systém ageLOC LumiSpa – Tento systém s dvojitým účinkem pleť důkladné čistí a zkrášluje, takže se budete mít pocit svěží, zářivé a mladistvě vypadající pleti, a to za pouhé dvě minuty.
In Balance pH Balance Toner – Udržuje vaši pleť vyváženou tím, že ji pomáhá upravit na optimální hladinu pH a udržuje její přirozenou hydratační bariéru, takže jí dodává pocit svěžesti a zářivý vzhled.
Celltrex Always Right – Toto lehké sérum, které se rychle vstřebává, obsahuje inteligentní směs HydraFlex, která poskytuje více či méně hydratace, v závislosti na tom, co vaše pokožka v průběhu dne potřebuje. Pomáhá ji chránit před každodenními stresovými faktory, jako je nedostatek spánku, náročné dny a znečištění z městského prostředí.
Thirst Fix – je zárukou rychlé hydratace, ideální pro vysušenou pleť, a poskytuje osvěžující pocit, který si zamilujete.


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Kdy bych měl/a ageLOC Boost používat?
AgeLOC Boost můžete použít kdykoli. Ale doporučujeme ho používat jako součást ranní péče o pleť, protože tak získáte pro krásnou pleť podporu, která vydrží po celý den2.
Získává se mořský narcis z trvale udržitelných zdrojů?
Rostlina Pancratium maritimum, běžně známá jako mořský narcis, roste na písečných plážích blízko moře a ráda se vystavuje slunci. Protože se jedná o chráněný druh, začal ji náš výrobce pěstovat ve sklenících.
Mohu ageLOC Boost používat ve sprše?
Ve sprše nebo vaně byste ageLOC Boost neměli používat, protože zařízení není vodotěsné (je však voděodolné). Systém budete také chtít používat po sprchování, protože Activating Serum je nesmývatelný produkt, neopláchnete ho.
Mohu používat s ageLOC Boost jiné produkty?
Protože Activating Serum je speciálně navrženo tak, aby poskytovalo optimální vedení jedinečného proměnného pulzního mikroproudu, neměli byste zařízení používat s žádným jiným produktem. Používání systému jako celku je jediný způsob, jak zajistit, aby si vaše pleť užívala v plném rozsahu účinky, které ageLOC Boost nabízí.
Proč musím nanášet Activating Serum na vodivý povrch zařízení, a ne přímo na kůži?
Pomáhá to zajistit efektivní vedení proudu. Pokud si produkt nanesete přímo na kůži, může Activating Serum na jedné části obličeje částečně vyschnout, než se k němu se zařízením dostanete. Proto také doporučujeme používat zařízení na jedné polovině obličeje najednou.


UPOZORNĚNÍ
Jak snížit zdravotní rizika:

Před použitím se poraďte s lékařem, pokud jste těhotná, používáte kardiostimulátor nebo podobný přístroj, máte epilepsii, nosíte kovová rovnátka, máte kovový implantát nebo trpíte nějakou nemocí. Produkt používejte pouze tak, jak je to popsáno v uživatelské příručce pro ageLOC Boost.

 

Co Activating Serum obsahuje?

 

 

 

 

Rozjasňující směs (výtažek z líru přímořského (CEA), vitamín C a niacinamid má rozjasňující účinek, který napomáhá k vitální a prozářené pleti.

 

Vyplňující směs (výtažek z plodů jablka, výtažek z čočky, výtažek z plodů vodního melounu a dva druhy kyseliny hyaluronové) hydratuje a zjemňuje, zároveň pleti dodává plnější vzhled.

Výtažek z plodů kaviárového citrusu podporuje exfoliaci a buněčnou obnovu pleti, aby byla viditelně hladší, zářivější, jasnější a mladistvější.

Směs ageLOC se zaměřuje na příčiny viditelných známek stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý a vitální vzhled.


SLOŽENÍ
Aqua, Glycerin, Butylene glycol, Dimethicone, Polyglyceryl-6 Distearate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Sodium PCA, Sodium Lactate, Mannitol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Citrullus Lanatus Fruit Extract, Jojoba Esters, Lens Esculenta Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Phospholipids, Ethylhexylglycerin, Microcitrus Australasica Fruit Extract, Pancratium Maritimum Extract, Ergothioneine, Propanediol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Sodium Acrylates Copolymer, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

 

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na video 

 

 

 

 

 

 

ĆASTO KLADENÉ OTÁZKY -Stáhněte ZDE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: