Neohodnoceno

Nuskin LumiSpa iO s očním nástavcem Accent iO

Nuskin LumiSpa iO s nástavcem Accent  pro péči o oční okolí a stojánkem

Nejnovější technologie Nuskin pro precizní čistění a masáž pleti. LumiSpa skvěle čistí pleť a LumiSpa iO je nyní nejnovější technologií, kterou lze propojit s telefonem pomocí aplikace.LumiSpa je současně hygienickou pomůckou s níž můžete vzhled své pleti výrazně zlepšit. 

V aplikaci můžete sledovat a sama si nastavovat jednotlivé profily lišící se délkou ošetření, ale i barevným podsvícením ledek na přístroji. 

 

LumiSpa iO spojuje chytré, jedinečné kosmetické zařízení, které využívá patentovanou technologii, s účinnými produkty k dosažení mladistvého a zdravého vzhledu pleti. Tato sada obsahuje všechny základní produkty pro péči o pleť a oči ze systému LumiSpa.

 

Co je zahrnuto

 • 1 zařízení ageLOC LumiSpa iO s normální silikonovou hlavicí
 • 1 ageLOC LumiSpa Activating Cleanser – suchá pleť
 • 1 hlavice ageLOC LumiSpa iO Accent
 • ageLOC LumiSpa IdealEyes
 • Magnetická nabíječka k ageLOC LumiSpa iO
 • Stojánek na ageLOC LumiSpa iO
Čistá hmotnost197 g (zařízení), 100 ml (čisticí přípravek), 23 g (magnetická nabíječka), 87 g (stojánek), 17 g (hlavice Accent) a 15 ml (krém IdealEyes)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Nuskin
12 560 Kč
Kategorie: Přístroje
Hmotnost: 1 kg
lumik:
lumispa nuskin:

Nuskin LumiSpa iO s nástavcem Accent  pro péči o oční okolí, čistícím gelem LumiSpa a očním krémem Ideal Eyes a stojánek

Jste moderní. Milujete aplikace. Chcete vědět, zda a jak pravidelně si čistíte pleť. Baví vás nastavování různých profilů a současně milujete moderní trendy technologie.

Rádi o sebe pečujete. Víte, že krásná pleť začíná precizním čistěním a nepodceňujete ani důležitost masáže plaeti.

Pak je LUMISPA IO pro vás to pravé.

Co obdržíte v balíčku?

 • přístroj LumiSpa iO s normální hlavicí a magnetickou nabíječkou
 • nástavec pro péči o oční okolí Accent iO
 • čistící krém LumiSpa  (mastná plet, smíšená,suchá, s pupínky, citlivá-vyberte si variantu a tu uveďte do poznámky-pokud neuvedete nic zašleme vám dle sklad. zásob buď čistící krém pro citlivou pleť, nebo smíšenou))
 • oční krém Ideal Eyes
 • Dárek pro vás

Co vám LumiSpa iO přinese za výhody?


PŘÍNOSY PRO PLEŤ
• Má okamžité účinky, takže pleť je na pocit jemnější a hladší už po jednom použití.
• Sedm klinicky ověřených přínosů pro pleť obličeje:
důkladné čištění, jemnost, hladkost, zářivost, snížení výskytu zvětšených pórů, čistota, svěžest.
• Účinky, které se při soustavném používání dvě minuty dvakrát denně zesilují.
• Pomáhá vám co nejlépe využít další produkty péče o pleť.
• Varianty ageLOC LumiSpa Activating Cleanser jsou určené pro různé typy pleti: suchou, normální až smíšenou, mastnou, citlivou nebo problematickou pleť.
• Viskozita čisticích přípravků ageLOC LumiSpa Activating Cleanser, které jsou speciálně navržené pro práci
s přístrojem LumiSpa iO, umožňují přesné, jemné interakce mezi silikonovou hlavicí ageLOC LumiSpa a vaší kůží.
Silikonová hlavice tak klouže hladce po kůži  

Společně tvoří „systém“, který vám pomůže dosáhnout klinicky ověřených účinků, které vaší pleť učiní jemn ou, krásnou, zářivou a mladistvě vyhlížející. 


Přípravky Activating Cleanser jsou navržené s vlastní směsí složek ageLOC® společnosti Nu Skin®, aby
cílily na zdroje viditelných známek stárnutí a zachovávaly mladistvý vzhled.


• Dostatečně jemný pro použití dvakrát denně.
• Podporuje obnovu pokožky a nenarušuje její přirozený mikrobiom.
• Při použití dvakrát denně důkladně čistí a exfoliuje pleť a odstraňuje všechny stopy make-upu, špíny, mazu
a každodenních nečistot. Také osvěžuje a vyhlazuje pleť a dodává jí zdravější a zářivější vzhled.

VLASTNOSTI ZAŘÍZENÍ


• Chytré, dobíjecí ruční zařízení pro osobní péči o pleť,s technologií Bluetooth, která se spáruje s aplikací Nu Skin
Vera. Aplikace je k dispozici v obchodech App Store a Google Play Store.


• Lze s ním použít tři silikonové hlavice: jemnou, normální a tvrdou. Tyto měkké, neabrazivní silikonové povrchy jsou
hygieničtější než kartáčky, které jsou běžně na trhu. Důmyslný design pomáhá maximalizovat účinnost produktů a zároveň zvyšuje vnímavost pokožky k následným produktům.

• Normální silikonová hlavice je univerzální a vhodná pro většinu typů pleti. Jemná silikonová hlavice poskytuje důkladné, ale jemné čištění a je nejvhodnější pro osoby s pletí, která je citlivá nebo se snadno podráždí. Tvrdá silikonová hlavice poskytuje silnější čištění a je nejvhodnější
pro osoby s mastnou nebo odolnější pletí.

• Tyto silikonové hlavice byly vyvinuty tak, aby vyhovovalyrůzným typům pleti, ale můžete si je také přizpůsobit podle toho, čemu budete dávat přednost.

• Systém LumiSpa iO zlepšuje čisticí účinek díky patentované technologii dvousměrného pohybu, která pokožku jemně čistí tak, že provádí její exfoliaci a odstraňuje nečistotu, maz, make-up, znečišťující látky a toxiny. V kombinaci s přípravky Activating Cleanser podporuje obnovu pleti, zlepšuje její zářivost a snižuje výskyt zvětšených pórů.


• Chytré senzory zařízení rozpoznají, zda je připojena hlavice Accent nebo jedna ze silikonových hlavic, a upozorní vás, když je čas ji vyměnit.


• Inteligentně vás vede, abyste používali správný tlak a pohyb.


VLASTNOSTI APLIKACE NU SKIN VERA


• Synchronizované postupy péče o pleť LumiSpa iO a návodné ilustrace vás provedou každým krokem na cestě k mladistvé a zdravě vypadající pleti.


• Díky chytrým senzorům a připojené aplikaci získáte další inteligentní pokyny týkající se tlaku a pohybu při ošetřování pleti.


• Pomocí aplikace můžete do zařízení odesílat a ukládat osobně přizpůsobené postupy péče o pleť LumiSpa iO ze svého telefonu nebo si vytvořit vlastní postup péče o pleť LumiSpa, kdy si podle sebe nastavíte čas a oblasti obličeje.


• Získáte personalizovaná doporučení k produktům, které vám pomohou dosáhnout vašich osobních cílů v péči o pleť.


• Můžete sledovat u své pleti pokroky – rychlé výsledky z týdne na týden a jakýkoli den mezitím pomocí časové osy Selfie.


• Silikonovou hlavu a Activating Cleanser si snadno doobjednáte, abyste měli stále po ruce to, co potřebujete.


• Trendy v používání, přehledy a ocenění vám pomohou neztratit motivaci a vytrvávat.


• Využívejte průběžnou optimalizaci díky aktualizacím aplikace i firmwaru zařízení.


KLINICKÉ VÝSLEDKY, KTERÉ TO DOKAZUJÍ  *

 

Po 12týdenní studii1 bylo zjištěno zlepšení v následujících ohledech:

Důkladné vyčištění, hebkost a hladkost (po jediném použití), zářivost, snížený výskyt pórů, čistota a svěžest..

100% uživatelů mělo hladší, jemnější a viditelně čistší pleť*

62% vyšší jas pleti**

56.5% uživatelů mělo méně viditelné póry***

Po 12týdenní studii2,3 bylo zjištěno zlepšení v okolí očí v následujících ohledech:

19% zmenšení kruhů pod očima

25% snížení, pokud jde o vzhled váčků a otoků pod očima

 

1Klinické studie provedené se systémem ageLOC LumiSpa. Výsledky a účinnost lze extrapolovat na systém ageLOC LumiSpa iO.
*/**/***Výsledky získané z odborného posudku třetí strany na základě 12týdenní studie in vivo založené na používání spotřebiteli a provedené u 150 žen ve věku od 35 do 65 let s různým typem pleti. Všechny osoby dostaly pokyn místo svého běžného čisticího přípravku na obličej 12 týdnů ráno a večer používat systém LumiSpa odpovídající typu jejich pleti. Výše získané výsledky odpovídají:
*Podílu osob, u kterých došlo k viditelnému zlepšení pleti zjištěnému na konci studie klinickým srovnávačem (všechny kombinace typů pleti / čisticí přípravky LumiSpa / silikonové hlavice).
**Pozorování klinického hodnotitele po 12 týdnech. Účastníci studie dostali pokyn, aby používali ageLOC LumiSpa s jemnou hlavicí a přípravkem Cleanser pro citlivou pleť, normální hlavicí s přípravkem Cleanser pro normální nebo smíšenou pleť a tvrdou hlavicí s přípravkem Cleanser pro mastnou pleť.
***Pozorování provedená klinickým hodnotitelem po 12 týdnech na pokožce obličeje po použití jednoho ze 3 následujících systémů: Normální nebo smíšená pleť/normální hlavice (zlepšení o 53,6 %), suchá pleť/normální hlavice (zlepšení o 62,1 %),, mastná pleť/tvrdá hlavice (zlepšení o 56,5 %), dvakrát denně po dobu 12 týdnů.

2Nezávislé profesionální testování bylo založeno na 12týdenní studii in vivo provedené na 30 ženách ve věku od 25 do 65 let, které měly ochablou pokožku nebo jemné linky a vrásky v očním okolí. Krém ageLOC™ LumiSpa IdealEyes byl aplikován na oční okolí a ageLOC™ LumiSpa Accent byl dvakrát denně používán po dobu 30 vteřin na okolí obou očí. Studie zahrnovala sebehodnocení účastnic, hodnocení klinickým hodnotitelem a přístrojové hodnocení na začátku, po aplikaci, v prvním, druhém, čtvrtém, osmém a dvanáctém týdnu.
3Klinická studie provedená se systémem ageLOC LumiSpa Accent. Výsledky a účinnost lze extrapolovat na systém ageLOC LumiSpa iO Accent.

Způsob použití přístroje Nuskin LumiSpa iO s očním nástavcem Accent

Systém ageLOC LumiSpa iO:

Navlhčete si obličej vlažnou vodou a potom si dejte na ruku dostatečné množství (větší než mandle) přípravku LumiSpa Activating Cleanser. Naneste rovnoměrně na obličej a potom ho dvě minuty čistěte zařízením LumiSpa iO. Potom použijte své oblíbené tonikum, sérum nebo jiný cílený produkt péče o pleť a hydratační krém.

Systém ageLOC LumiSpa iO Accent:
Po vyčištění a tonizaci obličeje naneste ageLOC LumiSpa IdealEyes na pleť kolem očí (neaplikujte na oční víčka ani do samotných očí). Pomalu jemně klouzejte zařízením LumiSpa Accent iO po okolí očí a řiďte se přitom stavbou kostí. Zařízení se po 30 sekundách krátce zastaví a oznámí, že je čas přejít na oblast druhého oka.

 

Složení krému na oblast očního okolí Nuskin Ideal Eyes

ageLOC LumiSpa IdealEyes:

 

Výtažek z Chlorelly - pomáhá snížit výskyt tmavých kruhů a zvýšit pevnost pleti.

ageLOC Blend - zaměřuje se na zdroje viditelných známek stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý vzhled plný života.

 

KOMPLETNÍ SLOŽENÍ

Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Tribehenin PEG-20 Esters, Dimethicone, Squalane, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Geranylgeranylisopropanol, Pentylene Glycol, PEG-8, Sodium Lactate, Hexylene Glycol, Cyclohexasiloxane, Tribehenin, Ribes Nigrum Seed Oil, Hydrogenated Lecithin, Kappaphycus Alvarezii Extract, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Caprylyl Glycol, Hydroxyphenyl Propamidobenzoic Acid, Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Caffeine, Bisabolol, Ceramide NG, Chlorella Vulgaris Extract, Adenosine, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Darutoside, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Xanthan Gum, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Carbomer, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, PEG-10 Phytosterol, Polysorbate 20, Albizia Julibrissin Bark Extract, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Hydroxyacetophenone, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate,Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: