Neohodnoceno

Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC – 3 krabičky gely k zažehlování

Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC – 3 krabičky

 

3 krabičky s 8 ampulkami (4 čistící a 4 pěstící ) Výhodné balení

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Nuskin
4 799 Kč –28 % 3 450 Kč 3 450 Kč / 1 ks
Kategorie: Přístroje
Hmotnost: 0.3 kg
gely ke galvanizace 3ks
Akce
4 799 Kč –28 %

Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC – 3 krabičky

 

Pokud jste si někdy přáli odhalit tajemství pleti, která vypadá stále mladě, máme pro vás klíč. Díky zařízení Nu Skin ageLOC Galvanic Spa v kombinaci s pleťovými gely Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC si můžete vychutnat luxus lázeňské péče přímo v pohodlí vašeho domova a unavenou pleť se známkami stresu proměnit ve vaše nové uvolněné a revitalizované já. Stačí přitom několik pětiminutových ošetření týdně, aby se naše složky ageLOC zaměřily na viditelné známky stárnutí pleti a odhalily váš mladistvý vzhled.

 

Pro optimální výsledky byste měli gely používat v kombinaci se zařízením ageLOC Galvanic Spa a nástavcem ageLOC Face Conductor. Vaše pleť pak bude svěží, hydratovaná a neuvěřitelně hebká a čistá.

 

Vše funguje jako jednoduchý proces o dvou krocích. V rámci před-ošetření se pokožka vyhladí a připraví, gel na sebe naváže nečistoty a zajistí přípravu na následnou aplikaci ošetřujícího gelu. Během ošetření se pak z pokožky odstraní nečistoty, na které byl zaměřen krok před-ošetření, a do pleti jsou současně dodávány složky ageLOC.

 

Výhody

Stárnutí pleti se u každého z nás projevuje jinak. Pokud však pochopíme, jak stárnutí funguje, můžeme jeho průběh zcela změnit. V tom spočívá kouzlo naší technologie ageLOC. Naše věda ageLOC dokáže identifikovat klíčové skupiny genů, jež ovlivňují tento proces v epidermis, zaměřit se na ně a odhalit tak tajemství pleti, která vypadá stále mladě. 

Pre-Treat Gel

• Váže na sebe nečistoty, čistí póry.

• Zklidňuje pleť a pečuje o ni.

 

Ošetřující gel Treatment Gel with ageLOC

• Odstraňuje nečistoty, na něž byl zaměřen přípravný krok před-ošetření. 

• Zlepšuje hydrataci pokožky a zanechává ji neuvěřitelně hebkou, čistou a svěží. 

• Složky ageLOC se zaměřují na základní zdroje stárnutí, aby zachovaly mladistvý vzhled pleti a omezily projevy stárnutí.

 

Oba gely

• Revitalizují pleť s viditelnými výsledky, kterých si všimnou i ostatní – to vše během několika pětiminutových ošetření každý týden.

• Díky odstranění nečistot pomáhají zlepšit přirozenou vitalitu pleti.

 

Použití spolu s galvanickým přístrojem.

Jak používat? 

Tuto proceduru provádějte třikrát týdně pro viditelné regenerační a osvěžující účinky.

PRE-TREAT GEL

Příprava: Použijte po vyčištění pleti pomocí vašeho oblíbeného čisticího přípravku Nu Skin. Připevněte nástavec ageLOC Face Conductor k zařízení ageLOC Galvanic Spa.

1. krok: Obsah ampulky s před-ošetřujícím gelem ageLOC Pre-Treat Gel rovnoměrně aplikujte na celý obličej a krk, vyhněte se přitom oblasti očí, očních víček a rtů. 

2. krok: Stlačte tlačítko výběru, dokud se na displeji nezobrazí číslo 1 (2 minuty). 

3. krok: Důkladně si navlhčete ruce pomocí přípravku NaPCA Moisture Mist nebo vody. Navlhčenou rukou držte zařízení a dotýkejte se přitom chromové destičky na zadní straně. Poté začněte pomalu hlavicí nástavce přejíždět po pokožce. Vyhýbejte se přitom citlivým oblastem, jako jsou oči, oční víčka a rty. 

4. krok: Na konci galvanického ošetření vydá zařízení dlouhé pípnutí následované dvěma krátkými pípnutími a automaticky se vypne. Přebytečný gel odstraňte z pokožky a ze zařízení pomocí vlhkého ručníku.

 

FÁZE S OŠETŘUJÍCÍM GELEM TREATMENT GEL

1. krok: Na obličej a na krk naneste celý obsah ampulky s ošetřujícím gelem ageLOC Treatment Gel.

2. krok: Nástavec na obličej ageLOC Face Conductor by měl být již připojen, takže stiskněte jednou tlačítko výběru, aby se zařízení opět zapnulo a poté držte tlačítko stisknuté, dokud se nevybere aplikace číslo 2 (3 minuty).

3. krok: Stejně jako předtím držte zařízení navlhčenou rukou a dotýkejte se přitom chromové destičky na zadní straně a poté začněte pomalu hlavicí nástavce přejíždět po pokožce. Vyhýbejte se přitom citlivým oblastem, jako jsou oči, oční víčka a rty.

4. krok: Na konci galvanického ošetření vydá zařízení dlouhé pípnutí následované dvěma krátkými pípnutími a automaticky se vypne. Přebytečný gel odstraňte z pokožky a ze zařízení pomocí vlhkého ručníku.

 

 

 

Složení

Pre-Treat Gel

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Calendula Officinalis Flower Extract, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Hydroxypropyl Methylcellulose, Potassium Cocoyl Glutamate, Polysorbate 20, Carbomer, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.

 

Treatment Gel with ageLOC

 

Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Arginine, Jasminum Officinale Extract, Santalum Album Oil, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Tocopheryl Nicotinate, Isoceteth-20, Oleth-10, Polysorbate 20, Potassium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: