Neohodnoceno

AgeLoc Boost Nuskin pevná pleť

AgeLoc Boost Nuskin kosmetický přístroj pro pevnější pleť

 

  • Kosmetický přístroj¨, který zapracovává sérum hlouběji do pokožky pomocí pulzního mikroproudu. Sérum musí být na vodové bázi, vodivé pro proud vysílaný přístrojem. 
  • Díky použití přístroje ageLoc Boost ve spojení s originálním sérem Boost Activating sérum

bude vaše pokožka pevnější, hutnější, jasnější, zářivější s menším množstvím pigmentace, 

 

Tato vaše objednávka obsahuje pouze přístroj, bez aktivačního séra.

 

Sérum kupte buď samostatně, nebo využijte našeho výhodného balíčku, kde můžete zakoupit přístroj ageLoc Boost se sérem , nebo dokonce přístroj ageLoc Boost se sérem a čistící a masážní technologii LumiSpa s čistícím krémem za zvýhodněnou cenu balíčku

 

Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Nuskin
9 300 Kč –38 % 5 750 Kč
Kategorie: Přístroje
ageloc boost 6
9 300 Kč –38 %

 

ageLOC Boost  funguje na bázi proměnného pulzního mikroproudu a do pokožky vysílá přerušované proměnlivé impulzy.

Impulsy se  každé 2,4 sekundy přepnou z pozitivního náboje na negativní.

• Obsahuje technologii proměnného pulzního mikroproudu, která čeká na schválení patentu.
• Poskytuje trvalé výhody po celý den2.
• Nabízí v domácím prostředí výsledky jako z lázní.
• Super snadné a rychlé použití (jen dvě minuty denně).


CO JE PROMĚNNÝ PULZNÍHO MIKROPROUD?


ageLOC Boost vysílá k pokožce osmkrát za sekundu přerušované proměnlivé impulzy. Impulzy jsou nábojově vyrovnané, takže se každé 2,4 sekundy přepnou z pozitivního na negativní.

Když se tento mikroproud používá s Activating Serum, optimalizuje a aktivuje pokožku a pleť je pak mladistvější.


AGELOC BOOST ACTIVATING SERUM
Sérum ageLOC Boost Activating Serum, které bylo navrženo pro používání s popsaným zařízením, vám pomůže dosáhnout svěží, mladistvé pleti. Obsahuje složky, které pleť rozjasňují, hydratační vyplňující směs, výtažek z plodů kaviárového citrusu podporující jemnou exfoliaci a naši vlastní směs ageLOC, která ovlivňuje časné viditelné známky stárnutí pleti u zdroje. Jaký je výsledek? Viditelně pružnější, zdravě jasná pleť.
Jaký je rozdíl mezi ageLOC Boost a ageLOC Galvanic Spa


Oba systémy může používat kdokoli (starší 16 let), ale existují mezi nimi dva zásadní rozdíly, počínaje nabízenými výhodami. Zařízení AgeLOC Galvanic Spa přináší pleti skvělé anti-agingové účinky díky kosmetickým přípravkům, které jsou pro něj navržené, jako jsou gely ageLOC Galvanic Spa Facial Gels. Systém ageLOC Boost je ideálním doplňkem pravidelné péče o pleť pro každého, kdo si chce zachovat přirozenou krásu nebo dodat své pleti zvláštní jas, pružnost a plnost. Jeho Activating Serum přináší pleti rozjasňující účinky a zaměřuje se na předčasné viditelné známky stárnutí pleti, aby pomohlo posílit její přirozenou krásu.
Druhým zásadním rozdílem je v tom, jak fungují. Zařízení ageLOC Galvanic Spa využívá stejnosměrné proudy, které podporují dodávání ingrediencí do pokožky, zatímco ageLOC Boost využívá k optimalizaci a aktivaci pleti proměnné pulzní mikroproudy, které pleti pomáhají k mladistvějšímu vzhledu.
Zemědělství v řízeném prostředí
ageLOC Boost Activating Serum obsahuje výtažek z mořského narcisu (výtažek z Pancratium maritimum) získávaného v rámci zemědělství v řízeném prostředí (CEA). Složky CEA jsou pěstovány v uzavřeném prostředí, které zajišťuje sledovatelnost a udržitelnost od semínka až po konečné řešení. Groviv je inovativní iniciativa společnosti Nu Skin zaměřená na pěstování a získávání surovin tímto způsobem. Pokud na produktu Nu Skin uvidíte logo Groviv®, znamená to, že produkt obsahuje alespoň jednu složku pěstovanou v rámci CEA.

 

Použití ageLoc Boost


Ošetření provádějte jednou denně

.
Příprava: Použijte po použití vašeho oblíbeného čisticího přípravku a tonika Nu Skin.
1. krok: Zapněte zařízení tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru.

2. krok: Na vodivý povrch zařízení naneste obsah tří pumpiček ageLOC Boost Activating Serum. Rovnoměrně sérum rozetřete po polovině obličeje.
3. krok: Začněte aplikaci tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru. Přejíždějte vodivým povrchem po obličeji klouzavým pohybem nahoru a ven.
4. krok: Opakujte KROK 2 a KROK 3 na druhé straně obličeje.
5. krok: Zařízení se automaticky vypne. Vmasírujte zbývající Activating Serum do pokožky a pak pokračujte svou obvyklou denní péčí o pleť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: