Neohodnoceno

Kolagen Multibeauty-Collagen Beauty Focus a Multibeauty doplněk Kolagen na pleť a Multibeauty kapsle

Kolagen Multibeauty-Collagen Beauty Focus a Multibeauty doplněk stravy

 

Tajemství krásného zevnějšku začíná uvnitř. Tento balíček ADR v sobě kombinuje dva klíčové kosmetické faktory z řady Beauty Focus, které vám pomohou dosáhnout zřetelných výsledků.

 

MultiBeauty je mocný zdroj mnoha živin, který vyživuje vlasy, nehty a pleť tak, že se za vámi budou všichni otáčet. V jednom doplňku stravy, který se snadno užívá, kombinuje několik pečlivě vybraných složek. Beauty Focus Collagen+ je inovativní doplněk stravy pro krásu obsahující jedinečnou směs kolagenního hydrolyzátu, koncentrátu pšeničného oleje a luteinu. Dohromady je u těchto složek klinicky prokázáno, že poskytují řadu anti-ageing benefitů.

 

Společné působení těchto dvou  šampionů pro krásné vlasy, pleť a nehty vám zaručí nárust kolagenu ve vaší pokožce zevnitř.

 

Vitamín C v MultiBeauty pomáhá podporovat tvorbu kolagenu ve vaší pokožce!

Při společném užití poskytuje MultiBeauty doplňkovou výživovou podporu pro Collagen+ a zajistí vám ještě větší podporu krásy zevnitř.

 

V této sadě najdete:

 • 1x Beauty Focus Collagen+
 • 1x Beauty Focus MultiBeauty

Každodenní užívání přípravku MultiBeauty vám pomůže:

 • zlepšit pevnost a vypnutí pleti v obličeji
 • docílit příznivého vlivu na vzhled vrásek kolem očí a pružnost pokožky díky kombinaci výtažku z rozmarýnu a výtažku z grapefruitu
 • podpořit nádherný a zdravější vzhled vlasů
 • posílit vlasy a dodat jim optimální výživu
 • zlepšit celkový vzhled nehtů
 • snížit lámavost nehtů

Způsob užívání: Zapijte denně jednu kapsli. Nepřekračujte denní dávku. 

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Nuskin
2 350 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.5 kg
Kolagen na pleť: Kolagen na pleť

Pojďme si říci víc o jednotlivých produktech:

1. Beauty Focus MultiBeauty

Tento doplněk stravy obsahuje 30 kapslí

Hlavní účinné látky pro krásnou pleť, nehty a vlasy jsou multifunkční zinek, který pomáhá vyživovat a chránit kožní buňky před oxidačním stresem a také udržovat vaše vlasy a nehty ve skvělé kondici. Biotin zároveň pomáhá vyživovat pokožku a vlasy. Dále obsah vitamínu C, který pomáhá zvýšit vstřebatelnost kolagenu, výtažky z rozmarýnu a grapefruitu –pomáhá zlepšit výskyt očních vrásek a pružnost pokožky, čímž přispívá k mladistvému vzhledu pleti.

Každodenní užívání přípravku MultiBeauty vám pomůže:

 • zlepšit pevnost a vypnutí pleti v obličeji
 • docílit příznivého vlivu na vzhled vrásek kolem očí a pružnost pokožky díky kombinaci výtažku z rozmarýnu a výtažku z grapefruitu
 • podpořit nádherný a zdravější vzhled vlasů
 • posílit vlasy a dodat jim optimální výživu
 • zlepšit celkový vzhled nehtů
 • snížit lámavost nehtů

Studie, která to prokazuje

Při hodnocení dle vlastních pocitů byly účastníkům položeny otázky týkající se jejich vlasů, nehtů a pokožky obličeje. Subjekty pozitivně odpovídaly na následující věci*:

 • 100 % souhlasilo, že MultiBeauty na pohled zlepšuje pevnost pleti 
 • 100 % souhlasilo, že MultiBeauty na pohled zlepšuje vypnutí pleti
 • 100 % souhlasilo, že MultiBeauty zlepšuje celkový vzhled pleti
 • 79 % souhlasilo, že díky MultiBeauty se vlasy zdají být zpevněné a vyživené
 • 64 % souhlasilo, že MultiBeauty podporuje na pohled zdravější vlasy
 • 64 % souhlasilo, že MultiBeauty zlepšuje celkový vzhled nehtů
 • 61 % souhlasilo, že MultiBeauty omezuje lámavost nehtů

 

Více o doplňku stravy Beauty Focus Multibeauty se dozvíte tady

Kompletní složení

Kalcium-L-askorbát, D-biotin, kapsle (hydroxypropylmethylcelulosa), výtažek z plodu grapefruitu (Citrus paradisi Macfad.), výtažek z listů rozmarýnu (Rosmarinus officinalis L.), betakaroten, D-α-tokoferyl-sukcinát, nikotinamid, plnidlo: mikrokrystalická celuloza, protispékavá látka: mastné kyseliny, bisglycinát zinečnatý, kalcium-D-pantothenát, protispékavá látka: oxid křemičitý, seleničitan sodný, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, riboflavin, kyselina pteroylmonoglutamová, selenan sodný, kyanokobalamin.

 

Země původu: Vyrobeno v USA.

Provozovatelé potravinářského podniku: NSE Products Europe BV, Da Vincilaan, 9, 1930 Zaventem, Belgium.

 

2. Beauty Focus Collagen + - Kolagen na pleť, vlasy a nehty

Beauty Focus Collagen+ je inovativní kolagenový doplněk stravy na podporu krásy s odborně vybranými složkami, aby mohl poskytovat osvědčené anti-ageing benefity.

1 balení obsahuje 30 sáčků s obsahem 3,2 gr., které budete užívat 1x denně, tedy na 30 dní

Každý sáček naší klinicky ověřené směsi obsahuje:

 

 • Kolagenový hydrolyzát: Collagen od Nu Skin podléhá zvláštní kontrole našeho dodavatele během hydrolýzy, kdy se získává náležitý profil kolagenního peptidu neboli peptidový „otisk“, který je optimalizován pro krásu, jak je to doloženo v klinických studiích s lidskými uživateli Klinická studie dokazuje zlepšení vizuálního vzhledu pleti .
 • Koncentrát pšeničného oleje:  Koncentrát pšeničného oleje je prémiový rostlinný zdroj ceramidů, což je druh lipidů známý jako přírodní těsnicí látka pleti, díky čemuž hraje v pleti zásadní úlohu.
 • Lutein - Lutein se získává z květů měsíčku s oranžovými okvětními lístky – v barvě slunečních paprsků – což odráží barva přípravku Beauty Focus Collagen+. Lutein je velmi silný antioxidant.

Způsob užívání:

1 sáček denně rozpustíte v cca 0,3 l vody, rozmícháte a vypijete.

Collagen+ je díky tomu , že je balený v sáčcích možné brát s sebou na cesty a vždy mít tento nápoj pro krásu po ruce. 

Vlastnosti: 

 
 • Znatelné zlepšení elasticity pleti. (1)
 • Zmenšení viditelných známek stárnutí působí mladistvý vzhled pleti.
 • Je klinicky prokázáno, že Beauty Focus Collagen+ přispívá k rozjasnění pleti a posiluje přínosy systému LumiSpa Skincare, pokud jde strukturu pleti. (2)
 •  Pozitivní vliv na rozzářenost pleti. (2)
 • Snížení objemu vrásek v okolí očí. (3)
 

 

(1) Proksch E, Segger D, Degwert J, Schunck M, Zague V, Oesser S. (2014). Skin Pharmacol Physiol. Klinická studie u 69 žen ve věku 35–55 let po dobu 8 týdnů s placebem nebo s 2,5 g nebo 5 g hydrolyzátu kolagenu.

 

(2) Hester N, Wood S, Gray R, Kern D, O’Donnell R, Draelos Z, (2021). JOJ Dermatology & Cosmetics. Směs výživových doplňků kolagenových peptidů, luteinu a výtažku pšeničných lipidů zlepšuje vlastnosti pleti. Randomizovaná, placebem kontrolovaná studie u 60 mužů a žen ve věku 40–60 let s cílem zjistit vliv 120denní doplňování stravy unikátním doplňkem obsahujícím kolagenové peptidy, lutein a výtažek pšeničných lipidů na vzhled a vlastnosti pleti. Doplněk stravy n = 40, placebo n = 20. Dalším cílem studie bylo zjistit, zda používání zařízení na čištění obličeje spolu s tímto doplňkem stravy přináší další výhody pro vzhled pleti.

 

(3) Proksch E, Schunck M, Zague V, Segger D, Degwert J, Oesser S. (2014). Skin Pharmacol Physiol. Klinická studie u 114 žen ve věku 45–65 let po dobu 8 týdnů, které užívaly 2,5 g kolagenového peptidu nebo placeba; n = 57 pro každou skupinu.

 

Výhody kolagenových peptidů:

Produkce kolagenu po 25 roce života klesá a proto řešením je jeho užívání v produktech, ve kterých je  kolagen speciálním způsobem zpracovaný, aby byl co nejvíce vstřebatelný

- jsou snadno stravitelné ( kolagen sám o sobě je hůře vstřebatelný, proto je potřeba provést speciální úpravy, aby tělo získalo maximum kolagenu a vstřebalo jej)

 

Upozornění: Nepřekračujte denní povolenou dávku, což je jeden sáček/ 1 den  Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy.  Doba expirace vyznačena na obalu. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: