Neohodnoceno

Sérum na řasy a obočí Nuskin

Sérum na řasy a obočí Nuskin

 

Luxusní sérum na řasy Nuskin. Lze používat i na obočí. 

Oftalmologicky testováno.

Řasy po jeho používání budou hustší, lesklejší a delší. 

Je větší, než běžná séra. Jejich běžná velikost je 3ml, v našem séru získáváte 5ml účinné látžy, která vám zaručí krásné řasy

Potvrzeno nezávislými klinickými studiemi.

  • Pomáhá viditelně zlepšit vzhled obočí a řas s viditelnými výsledky po 4 týdnech* a při používání 12 týdnů nebo i déle přináší skvělé výsledky.
  • Posiluje, vyživuje a hydratuje obočí a řasy a poskytuje jim potřebnou péči.
  • Má lehké a nedráždivé složení.
  • Snadné použití. Pouze přetřete nad řasovou linií a přes obočí, případně na spodním víčku pod linií spodních řas. Necháte zaschnout a poté můžete aplikovat řasenku
  • používejte 2x deně
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Nuskin
1 551 Kč –0 % 1 550 Kč
Kategorie: Oči a obočí
Hmotnost: 0.1 kg
serum na rasy nuskin
Novinka
1 551 Kč –0 %

1. krok: Očistěte a osušte místo aplikace.

2. krok: Naneste tenkou vrstvu séra ke kořínkům obočí.

3. krok: Naneste tenkou vrstvu séra podél horní a dolní linie řas.

 

Používejte každý den ráno a večer.

Tvrzení o výsledcích podporují zkušenosti žen a také tyto studie

  • Společnost Nu Skin zadala klinickou studii odborné třetí straně, aby vyhodnotila výsledky používání produktu Nu Colour Lash + Brow Serum s četností dvakrát denně u 30 zdravých žen starších 18 let. Hodnocení je založeno na vizuálním hodnocení prováděném školenými odborníky v období 12 týdnů.
  • Subjekty podstoupily odborná vizuální hodnocení na začátku, ve druhém týdnu, ve čtvrtém týdnu, v osmém týdnu a v dvanáctém týdnu.

 

*Klinická studie: Výsledky získané z odborného hodnocení třetí strany na základě vizuálního hodnocení ve studii provedené v období 12 týdnů u 30 zdravých žen starších 18 let. Subjekty podstoupily odborná vizuální hodnocení délky a objemu řas a plnosti a vzhledu obočí, a to na začátku, ve druhém týdnu, ve čtvrtém týdnu, v osmém týdnu a ve dvanáctém týdnu.

Často kladené dotazy

Jak často je potřeba sérum Nu Colour Lash + Brow Serum používat?

Pro dosažení těch nejlepších výsledků používejte Lash + Brow Serum dvakrát denně.

Mohu po nanesení séra Nu Colour Lash + Brow Serum použít řasenku?

Ano. Po aplikaci séra počkejte 1-2 minuty, než zaschne, a pak použijte řasenku.

Mohu sérum Nu Colour Lash + Brow Serum použít na noc?

Ano. Po aplikaci séra počkejte 1-2 minuty, než zaschne, a až poté si lehněte.

Podporuje sérum Nu Colour Lash + Brow Serum růst vlasů?

Ne. Je důležité vědět, že sérum Nu Colour Lash + Brow Serum nemá za následek růst vlasů. Viditelné benefity pro vaše řasy a obočí jsou spíš způsobené zlepšenou výživou a péčí o chloupky.

Kdy začnu vidět první výsledky?

Při použití dvakrát denně byste prvních viditelných výsledků měli dosáhnout po 4 týdnech a ještě lepších výsledků při používání po dobu 12 týdnů a déle. Výsledky se budou lišit dle jednotlivých uživatelů.

Je sérum Nu Colour Lash + Brow Serum oftalmologicky testováno?

Ano! Naše sérum je oftalmologicky testováno a navrženo pro použití v citlivé oblasti očí. Pokud se objeví podráždění, opláchněte oči a obočí důkladně vodou a přestaňte produkt používat. Pokud podráždění přetrvává, kontaktujte svého lékaře.

Mohu sérum Nu Colour Lash + Brow Serum používat na mé umělé řasy?

Produkt nebyl konkrétně testován na umělé řasy, výsledky byly získány při použití na přírodních řasách a obočí. Ale vzhledem k tomu, že sérum neobsahuje oleje, může být vhodné i pro použití na umělých řasách. Před použitím doporučujeme obrátit se na vašeho výrobce nebo poskytovatele umělých řas.

Jak dlouho výsledky vydrží? Co se stane, když přestanu používat sérum Nu Colour Lash + Brow Serum?

Pokud přestanete sérum Nu Colour Lash + Brow Serum používat, vaše řasy a obočí získají zpět svůj původní vzhled. Doba trvání účinků se bude u jednotlivých osob lišit.

Jak Nu Colour Lash + Brow Serum podporuje závazek společnosti Nu Skin stát se udržitelnější společností?

Protože se na naší planetě snažíme chovat odpovědně, s hrdostí vám oznamujeme, že jsme balení tuby séra Nu Colour Lash + Brow Serum vyrobili z polymeru rostlinných vláken (PFP). Zkontrolujte prosím možnosti recyklace ve vašem regionu a recyklujte všechny lahve, kartony a dózy, je-li to možné. Další informace a podrobnosti o možnostech recyklace naleznete na www.nuskin.com/sustainability.

 

Složení: 

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Glycine, PCA, Larix Europaea Wood Extract, Caprylyl Glycol, Alanine, Sodium Hyaluronate, Serine, Valine, Myristoyl Pentapeptide-17, Isoleucine, Proline, Threonine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Zinc Chloride, Histidine, Phenylalanine, Acetyl Tetrapeptide-3, Biotinoyl Tripeptide-1, Avena Sativa Kernel Extract, Hydroxyacetophenone, Trifolium Pratense/Vigna Radiata Sprout Extract, Sclerotium Gum, Lecithin, Trifolium Pratense Flower Extract, Silica, Xanthan Gum, Pullulan, Dextran, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid.

 

Neobsahuje prosglandiny!! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: