Neohodnoceno

Sada baněk pro masáž obličeje i těla

Sada baněk pro masáž těla i obličeje

 

Silikonové baňky balené v sáčku z režného přírodního materiálu, vhodné i jako dárková sada. 

Velikosti baněk S (pro velmi citlivá místa v obličeji) , M pro péči o obličej, L pro péči o tělo 

Do poznámky napište, kterou barvu si vyberete

 

Skladem
Kód: 239364
225 Kč
Kategorie: Výhodné sety

Sada baněk pro masáž těla i obličeje

 

CO JE BAŇKOVÁNÍ

Baňkování je tradiční léčebnou procedurou oblíbenou pro svou bezbolestnost , uvolňující účinky, zvýšení prokrvení a výživy ošetřované oblasti

Na postiženou oblast se přikládají terapeutické baňky, které vytvářejí podtlak, prokrvují pokožku, pomáhají detoxikovat organismus a nastartovat regenerační procesy.

 

Na co se používá baňka L vhodná pro ošetření těla: 

  • LÉČBA BOLESTI - využívá se především na snižování bolesti a léčení svalových spasmů. Zároveň ale uvolňuje ztuhlé svaly. Skvěle působí na prokrvení dolních i horních končetin
  • DETOXIKACE - Baňkování důkladně detoxikuje celý organismus, podporuje regeneraci a obranyschopnost organismu. Baňkování blahodárně působí na lymfatický a celkově imunitní systém.
  • PODPORUJE ČINNOST ORGÁNŮ - Pozitivně působí například na ledviny, močové cesty, žaludek a slezinu, játra, žlučník i pohlavní orgány. Čistí krev, zlepšuje krevní oběh, a tím pozitivně ovlivňuje i činnost srdce.
  • NA SNIŽOVÁNÍ ZÁNĚTŮ - Mezi benefity můžeme zařadit i snižování zánětlivého stavu pacienta při pooperačních stavech, zánětu šlach a kloubů.
  • NA RŮZNÉ ONEMOCNĚNÍ - Pomáhá při revmatismu, anémii, zmírňuje bolesti zad, obnovuje funkce nervového systému, působí při nedostatečně prokrvených končetinách a jiné.
  • NA CELULITIDU - Vakuová masáž zvyšuje elasticitu pokožky a zpevňuje vaše tělo rozkladem přebytečného tělesného tuku. Takto efektivně bojuje proti celulitidě.

 Použití obličejových baněk velikosti S a M

 

Měkké a pružné silikonové pohárky M a S jsou vhodné pro baňkové masáže v oblasti obličeje.

Pružný a odolný materiál umožňuje jednoduše vytvořit potřebný podtlak na tkáni a zaoblený okraj baňky usnadňuje pohyb pohárku po pokožce celého těla. Přínosem baňkové metody je prokrvení a okysličení tkáně, rozproudění lymfatického systému, který očišťuje tělo od škodlivin či uvolnění ztuhlých a bolestivých svalů nebo bodově na tzv. trigerpointy. Přiložením baňky na akupresurní body lze pozitivně stimulovat meridián.Silikonové baňky lze skvěle kombinovat s dalšími masážními a terapeutickými technikami

 

Používejte vždy na klouzavý povrch. Pleť ideálně před baňkovou masáží přestříkejte sérem a pak aplikujte olejíček. Výborné zkušenosti s produkty pro baňkovou masáž máme s těmito kombinacemi: 

Sérum pro přestříkání před baňkovou masáží 

Olejíček vhodný k masáži ruční, či baňkové

Masážní set pro obličej

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: