Neohodnoceno

Guasha v dárkovém balení

GUASHA - MASÁŽNÍ KÁMEN V DÁRKOVÉ KRABIČCE

 

Pomocí obličejového guasha kamene můžeme zmírnit nejen projevy stárnutí pleti

  • vrásky,
  • nerovnosti,
  • pigmentové skvrny,
  • váčky a kruhy pod očima,
  • žilky.

Masáž obličeje guashou provádíme cca 2-3x týdně, podle stavu obličeje alespoň po dobu jednoho měsíce. Na udržení stavu ji provádíme jedenkrát měsíčně a nahrazujeme tím klasické kosmetické ošetření. Guashu můžeme kombinovat s omlazovacími technikami, abychom zvýšíli účinek na celkový vzhled obličeje.

Rozhodujete se, který kámen si vybrat? Tady máme typy, které vám mohou pomoci. O kamenech se říká toto:

 

RŮŽENÍN (růžový kámen) je brán jako symbol lásky a krásy. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Pohlcuje prý negativní energii, proto je potřeba jej opět energeticky očistit a k tomu prý stačí dát jej na noc na parapet na měsíční svit.  My tyto dávné pověry jen tlumočíme, ale netvrdíme nic o jejich pravdivosti:-)

JADEIT  (zelený kámen) je brán jako  kámen krásy a dlouhověkosti. Je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž má sílu prodlužovat život, udržovat krásu a dlouhověkost a pomáhá předcházet nemocem. Říká se, že nepohlcuje negativní energii, tudíž se nemusí energeticky čistit, ani nabíjet, tak , jako růženín

KŘIŠŤÁL univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.

AMETYST je často nezýván všeléčicím kamenem a je jedním z nejúčinnějších krystalů, který se hodí pro všechny druhy léčení. Dokáže dodávat léčivé vlastnosti dalším krystalům. Pomáha při onemocněních duše i těla, při problémech s pletí.

 

Skladem
Kód: 239322/KRI
Značka: Natural Stone
455 Kč
Kategorie: Přístroje

GUASHA - MASÁŽNÍ KÁMEN V DÁRKOVÉ KRABIČCE

 

K čemu využijete GUASHA kámen?

 GUASHA kámen má tvar příznivý ke křivkám obličeje. GASHA musíme vždy použít s nějakým podkladem. Krém, olej, sérum, cokoliv, co vaší pleti dělá dobře. Rozhodně GUASHU nemůžete  vodit nasucho. 

GUASHA vám pomůže výrazně zredukovat otoky. Obnoví kontury obličeje. Umí pracovat i na úrovni svalů a odstranit tak svalové spasmy, prokrví pleť, okysličuje a celkově pleť omlazuje. Na rozdíl od FACE ROLLERU nedoporučujeme GUASHA používat denně, ale max. 3x do týdne. GUASHA se také nedoporučuje pro aknózní pleť. 

Guasha vytlačuje stagnující, hustou krev a odpadní látky ze sítě kapilár do tkání, do podkoží, mezi buňky, odkud ji pak lymfatický systém odvádí z těla pryč a tím zlepšuje stav kapilární soustavy, znovuobnovuje průchodnost, zlepšuje stav buněk, řeší vyživení tkání a tím i orgánů a struktur.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: