Neohodnoceno

Duolife Moje krev

Duolife Moje krev 750ml

 

Duolife Moja krew je tekutý komplex vitaminů, prvků a výtažků z ovoce a zeleniny, Duolife Moje krev je vyroben ze 100% přírodních ingrediencí.

Je to nápoj, který pomáhá udržet správné množství červených krvinek a je důležitý pro správné tvoření krve. Zároveň je to formule, která zaručuje přísun energie a dobrou kondici organismu.

Skladem
Kód: 239578
Značka: Duolife
750 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Duolife Moje krev 750ml

 

Komplex vitaminů, prvků, ovoce a zeleniny
DuoLife Moje krev je bohatý zdroj vitaminů a minerálů, které jsou nezbytné pro správnou funkci Vašeho organismu. Výrobek je komplexní, působí podle pravidel synergismus.

 •  100% přírodní
  Výrobek obsahuje přírodní extrakty a šťávy rostlinného původu, je bez lepku. Neobsahuje GMO ani konzervanty, takže splňuje požadavky celosvětového trendu, jakým jsou produkty s čistým štítem.
 •  Koncentrovaná dávka
  Čím je koncentrovanější, tím menší množství přípravku je potřeba k získání efektu. Koncentrované dávky umožňují maximální zvýšení počtu aktivních látek v jedné porci přípravku. Zvýšené množství aktivních látek zvyšuje účinek preparátu.

 

 • Skleněná láhev
  Sklo určené pro farmaceutické účely se vyrábí tak, aby splňovalo zvláštní normy. Nejlépe chrání výrobek před světlem, vlhkostí, změnami teplot a co je nejdůležitější: nedochází k chemickým reakcím se složkami výrobku.
Výrobek je určen pro :
 • osoby s vyšší fyzickou námahou
 • osoby vykonávající práci s vyšší duševní aktivitou
 • rekonvalescenty
 • ženy plánující těhotenství
 • vegetariány
 • seniory
 • dárce krve

1. Vhodné pro detoxikaci organismu

Za detoxikaci organismu odpovídá mnoho složek obsažených ve výrobku DuoLife My Blood. Nejdůležitější je šťáva z cukrové řepy, která je bohatá na betain. Velké množství hořčíku, které obsahuje šťáva z červené řepy, pozitivně ovlivňuje stav cév a žil.

2. Podporuje krevní oběhový systém, odolnost a regeneraci organismu

Komplexní účinek doplňků stravy nebo jejich působení jako přísad zajišťuje nejlepší podporu pro krevní oběhový systém, imunitu a regeneraci organismu. My Blood byl zpracován ve spolupráci s vědeckou radou DuoLife, dietetiků a DuoLife Center for Innovation Reserch™ tak, aby působení jedné složky zvyšovalo účinnost druhé (tzv. aditivní působení). Přináší to maximální výsledky při užívání doplňků stravy.

3. Pomáhá dosahovat správné výsledky

Složení krve odráží stav organismu. Proto je preparát DuoLife Moje krev zpracován tak, aby dodával lidskému tělu cenné vitaminy, minerály a extrakty z rostlin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: