Neohodnoceno

Duolife Collagen 750ml

Duolife Collagen tekutý 750ml

DuoLife Collagen Tekutý Collagen, je produkt, obohacený antioxidanty.

Duolife Collagen pomáhá kůži zachovat pevnost a pružnost kůže chrání ji před příliš brzkým zestárnutím a přispívá  k udržení zdravých vlasů a nehtů.

Přírodní Collagen zajišťuje optimální funkci kloubní chrupavky a kostí.

Skladem
Kód: 239590
Značka: Duolife
795 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Duolife Collagen tekutý 750m

DuoLife Collagen byl vyvinut pro všechny, kdo si chtějí zajistit „věčné“ mládí.
Kombinace složek bohatých na oxidanty pomáhá zabezpečit ochranu před procesy stárnutí, zpomalit je a zároveň účinně bojovat proti volným radikálům.
Živiny v každé ze složek DuoLife Collagen zlepšují stav celého organismu a ovlivňují efektivní činnost jednotlivých systémů.
 
 
DuoLife Collagen znamená zdraví, mládí a dobrou kondici díky jedinému, zcela přírodnímu přípravku s obsahem složek, které účinně podporují tělesnou činnost na mnoha úrovních.

 

Z čeho se Duolife Collagen skládá? 

 
DuoLife Collagen  je směsí 9 složek se synergickým účinkem. Kromě kolagenu obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kyselinu hyaluronovou a výtažky z aceroly, kopřivy, přesličky a bambusu.

Podporuje optimální činnost kostí a kloubů
Napomáhá k zlepšení stavu vlasů a nehtů
Podporuje ochranu kůže, pomáhá zabezpečit její dehydrataci
Podporuje zpomalení výskytu příznaků stárnutí
 
 
V přípravku DuoLife Collagen byl použit kolagen získaný z kůže mořských ryb s menší molekulovou hmotností než kolagen získaný z kůže chovných zvířat, a tak se dobře vstřebává z trávicího traktu. To umožňuje podpůrný účinek u lidí, kteří si chtějí zachovat dobrý stav svalů a kloubů, a také mladý vzhled pokožky po použití nižší dávky. Glukosamin sulfát (1000 mg/50 ml), chondroitin sulfát (300 mg/50 ml) a kyselina hyaluronová (50 mg/50 ml) – díky vysokému obsahu a dostupnosti těchto složek DuoLife Collagen podporuje optimální činnost kostí, kloubů, kloubních chrupavek a svalů. Přidání bylinných výtažků umožňuje podpořit stav pokožky, vlasů a nehtů a v nich obsažené antioxidační a minerální složky v kombinaci s glukosaminem příznivě ovlivňují vzhled pokožky a pomáhají v boji proti známkám stárnutí.
Synergický účinek*
Kombinace takových složek v jiných přípravcích podobného typu není běžná. Takto zvolené spojení složek umožňuje vznik synergického efektu.
 

Jak se produkt Duolife Collagen používá?

Užívejte 25-50 ml 1x denně před jídlem.

Před každým použitím protřepejte.

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Jak Duolife Collagen uchovávat?

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů.

Chraňte před přímým slunečním zářením.

Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě.

Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: