Neohodnoceno

Duolife Collagen 750ml-Kolagen

Duolife Collagen tekutý 750ml

DuoLife Collagen Tekutý Collagen, je produkt, obohacený antioxidanty.

Duolife Collagen pomáhá kůži zachovat pevnost a pružnost kůže chrání ji před příliš brzkým zestárnutím a přispívá  k udržení zdravých vlasů a nehtů.

Přírodní Collagen zajišťuje optimální funkci kloubní chrupavky a kostí.

Skladem
Kód: 239590
Značka: Duolife
795 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
kolagen:

Duolife Collagen tekutý 750m

DuoLife Collagen byl vyvinut pro všechny, kdo si chtějí zajistit „věčné“ mládí.
Kombinace složek bohatých na oxidanty pomáhá zabezpečit ochranu před procesy stárnutí, zpomalit je a zároveň účinně bojovat proti volným radikálům.
Živiny v každé ze složek DuoLife Collagen zlepšují stav celého organismu a ovlivňují efektivní činnost jednotlivých systémů.
 
 
DuoLife Collagen znamená zdraví, mládí a dobrou kondici díky jedinému, zcela přírodnímu přípravku s obsahem složek, které účinně podporují tělesnou činnost na mnoha úrovních.

 

Z čeho se Duolife Collagen skládá? 

 
DuoLife Collagen  je směsí 9 složek se synergickým účinkem. Kromě kolagenu obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kyselinu hyaluronovou a výtažky z aceroly, kopřivy, přesličky a bambusu.

Podporuje optimální činnost kostí a kloubů
Napomáhá k zlepšení stavu vlasů a nehtů
Podporuje ochranu kůže, pomáhá zabezpečit její dehydrataci
Podporuje zpomalení výskytu příznaků stárnutí
 
 
V přípravku DuoLife Collagen byl použit kolagen získaný z kůže mořských ryb s menší molekulovou hmotností než kolagen získaný z kůže chovných zvířat, a tak se dobře vstřebává z trávicího traktu. To umožňuje podpůrný účinek u lidí, kteří si chtějí zachovat dobrý stav svalů a kloubů, a také mladý vzhled pokožky po použití nižší dávky. Glukosamin sulfát (1000 mg/50 ml), chondroitin sulfát (300 mg/50 ml) a kyselina hyaluronová (50 mg/50 ml) – díky vysokému obsahu a dostupnosti těchto složek DuoLife Collagen podporuje optimální činnost kostí, kloubů, kloubních chrupavek a svalů. Přidání bylinných výtažků umožňuje podpořit stav pokožky, vlasů a nehtů a v nich obsažené antioxidační a minerální složky v kombinaci s glukosaminem příznivě ovlivňují vzhled pokožky a pomáhají v boji proti známkám stárnutí.
Synergický účinek*
Kombinace takových složek v jiných přípravcích podobného typu není běžná. Takto zvolené spojení složek umožňuje vznik synergického efektu.
 

Jak se produkt Duolife Collagen používá?

Užívejte 25-50 ml 1x denně před jídlem.

Před každým použitím protřepejte.

Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Jak Duolife Collagen uchovávat?

Uchovávejte při pokojové teplotě a mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 30 dnů.

Chraňte před přímým slunečním zářením.

Vzhledem k tomu, že doplněk stravy DuoLife je přírodní produkt, může se chuť a konzistence jednotlivých šarží lišit v závislosti na ročním období a surovinách používaných při výrobě.

Případná usazenina je přírodního původu, jedná se jev typický pro tyto výrobky. Pro rozmíchání usazeniny výrobek před použitím protřepejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: